Šta je novo?

Tropico 5

djpaan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.04.2004
Poena
28
Evo novog nastavka sjajne igre koji izlazi 23.maja.

Recommended:
Processor: 2.5 GHz Quad Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 500 or higher, AMD Radeon HD 5000 or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 4 GB available space

Spremite vase masine, ima jos 22 sata da se kupi preko Steama za 33e, dobija se i tropico 4, kao i neki dlc sadrzaj.

Kazu da ce za Mac da izadje uskoro tokom leta.

http://store.steampowered.com/app/245620/

perafilozof

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.03.2013
Poena
63
Ja cu sacekati rasprodaju na zimu, kad bude 50% off sa jedno 10 DLC's.

Nije jos ni optimizovano kako valjda, niti je revolucionarno da mi se igra odmah. Ima dosta promena sto je dobro, da nije ustajala igra. + Ima sad i zanimljim multiplayer.

djpaan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.04.2004
Poena
28
ne znam da li nije revolucionarno, sad imas i dinastije, i koliko sam skapirao mnogo je drugaicja od standardne simulacije stvaranaj. A to za multiplayer moze da bude opasan problem, kao sto su napravili u Simcity-ju gde ako ne igras multiplayer, ne mozes ni da siris grad nakon nekog vremena.

perafilozof

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.03.2013
Poena
63
ne znam da li nije revolucionarno, sad imas i dinastije, i koliko sam skapirao mnogo je drugaicja od standardne simulacije stvaranaj. A to za multiplayer moze da bude opasan problem, kao sto su napravili u Simcity-ju gde ako ne igras multiplayer, ne mozes ni da siris grad nakon nekog vremena.

MP je neka vrsta head to head na istom ostrvu. Mozes i vojskom i ekonomski da se obracunavas.

djpaan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.04.2004
Poena
28
daj boze da ne utice toliko na gameplay. A to za head to head je super. kazem ti, bas sam se razocarao sa simcity-jem

Sympathy Chan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poena
38
Ja sam pokupio preorder preko Rusa dok nisu lockovali i čekam sutra da pičim odmah. Četvorka bila k'o leb za opuštanje, 1 misija dnevno.

Sympathy Chan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poena
38
Ne sećam se, ja sam trejdovao za 7 ključeva, takoreći dobio sam je džaba jer ključeve kupujem prodajom CS GO ajtema.

Sympathy Chan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.10.2011
Poena
38
Kupuju Winter i Finiks kutije k'o ludi. Winter koštale 2 eura, prodao sam takvih 10ak + ostale stvari i nekad neki ajtem skuplji te nasere i eto finog keša. Jedino što prodajem preko ortaka jer ne'am svoju karticu, fala bogu. Umro bi' od gladi.

LazaNS

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poena
0
Odlicna igra.
U zadnje vreme, vecinu igara koje probam (i pored kao velike zelje da ih igram), brljam ih sat dva, ostavim i vise nikad ne pipnem... Bojao sam se da ce i sa Tropicom biti tako, medjutim cim sam krenuo da ga igram opet me je uvukao u svoj svet :) Evo vec sam na njega potrosio nekoliko sati i jos uvek mi je izuzetno zabavan. Jedisno sto posto sam vec iskusan diktator jos uvek mi je dosta lagan.

Sve u svemu vrhunska i zabavna igra kao i svaki Tropico do sada :)

Vrh Dno