Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
koji moze da zapishe sve moje mp3-ove u .doc/html/pdf format kako bi to mogao da odshtampam,jer imam nekih 5-6giga muzike pa to treba da rezhem ortacima
hvala unapred!
Evo ti savet za sve pesme koje se trenutno nalaze u WinAmp listi.
Izaberes MISC a zatim MISC OPTS i izaberes Generate HTML playlist. Dobijas spisak pesama u .html formatu a ti ga posle konvertuj u koji hoces.