Šta je novo?

Treba mi program

  • Začetnik teme Začetnik teme Highl1
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Highl1

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
2,022
Poena
679
koji moze da zapishe sve moje mp3-ove u .doc/html/pdf format kako bi to mogao da odshtampam,jer imam nekih 5-6giga muzike pa to treba da rezhem ortacima
hvala unapred!
 
Evo ti savet za sve pesme koje se trenutno nalaze u WinAmp listi.
Izaberes MISC a zatim MISC OPTS i izaberes Generate HTML playlist.
 
Evo ti savet za sve pesme koje se trenutno nalaze u WinAmp listi.
Izaberes MISC a zatim MISC OPTS i izaberes Generate HTML playlist. Dobijas spisak pesama u .html formatu a ti ga posle konvertuj u koji hoces.
 
Napravi katalog u WhereIsIt - u, pa eksportuj u neki od podržanih formata. Čini mi se da jedino PDF nije.
 
hvala svima
 
Nazad
Vrh Dno