Pa pazi, radnja je i dalje tamo! 😀cholak je napisao(la):Nabavih Motorolu al eto problema ,guta samo trans flash mem. kartice.Car mi je dao neki broj telefona ali izgleda da je pogresan.Ako neko zna neku radnju sa doticnim mem. karticama neka pise slobodno .
Imam ja i cene... ako je to ono sto te buni 🙂cholak je napisao(la):Ma sve je to lepo,ali Care ja nisam iz Beograda,tako da bi dolazak radi informacije bio poguban za moj ionako tanak dzep.Nego vidis imam sjajnu ideju :eyebrows: ,posto ti tuda prolazis cesto kako bi bilo da svratis i pitas ljude za broj i isti okacis ovde.Nadam se da ne trazim previse ali veruj mi da sam zvao svaku radnju koja vrsi prodaju mob. i dig.foto aparata i svi mi ponavljaju pitanje"koju rece karticu",dakle nisu ni culi a kamoli imali u prodaji.
Ne treba nista, hvala... nije mi nikakav problem da pogledam i pitam :wave:cholak je napisao(la):Mislim ne bih ja nista za dzabe,vodim na :bottle: kad dodjem da pazarim :wave:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari