Šta je novo?

Traka za trčanje iznad vas!

Burazer ima neku Ring, sklopivu traku. Mislim da je baš RX WP2. Proveriću.
On i snaja je koriste svaki dan, samo za šetnju.
Uzeli su je letos, pred svetsko prvenstvo u košarci.
On je negde oko 110 kg, nikad nisu imali problema.
Ja sam 130+ kg i odšetao sam na njoj drugo poluvreme Srbija : Kanada i nisam je pokvario (nije mi palo na pamet da ima ograničenje).
 
  • Like
Reagovanja: cof
Nista bolje od elipticnog trenazera/nordijskog trcanja. Aktiviras najveci deo misica uz manje opterecenje na zglobove od trake.
Poemta je da rucke ne koristis za pridrzavanje kao vecina ljudi sto radi, vec aktivno da ih guras.
Meni snage ne manjka, bitno mi je samo da aktiviram misice, da se sve prokrvi i da se svi aktiviraju, a elipticni je kao stvoren za to.

Gledaj restaurirane sprave ako si tezak, Life Fitness i TechnoGym imaju modele i sa 180kg nosivoscu.

Imas recimo integrity elipticni life fitness koji ima 160kg nosivost za manje od 1000e, sve refurbished(obnovljeni svi kriticni delovi) sa garancijom. Ima ljudi koji se bave prodajom tih sprava. Ne bih ja bacao pare na neke sklj nove.
 
Mi prodali naš pre desetak dana. Mnogo je to teško prodati posle ako je neki bolji i skuplji uređaj. Uzeti u obzir ko kupuje da bude i siguran da će ga koristiti. :)

Da se razumemo, ja sam znao da ga ja neću bogznakako koristiti, ali supruga je pala u zabludu kao i većina koja kupi takve sprave. Nije do sprave, nego do glave, tj. kome je stalo da nešto koristi, taj će koristiti bilo koju spravu ili će biti aktivan na bilo koji način, a to je 1/100 ljudi.
 
Ovo "restaurirane" zvuči interesantno kao opcija da se kupi kvalitetnija mašina za manje para ali 1000€ :ROFLMAO:
to možda da sam direktor neke državne firme sa platom od 2K€+
 
Pa i ovaj kineski krs od trake je 600-700e, bolje dodati 200-300e za em bolju vrstu sprave, em kvalitativno 10 klasa iznad te.

Nosivost do 110kg znaci da ako imas 100kg, nadas se da ce da rikne u garanciji, pa da je poprave i izvuces jos godinu.
Traka koja moze samo do 10 km/h nije nesto sto bih ja ikome preporucio, jer to zaista znaci realnih 8 km/h i tada je stresiras na njen maksimum. Nista ne traje dugo kada se koristi na max mogucnosti sprave.
 
Nazad
Vrh Dno