Šta je novo?

Trade - konkretne ponude za trgovinu valutama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1 BTC je 77 eura na BTC e, ja sam stavio 1.5 BTC 115e po cemu sam precenio?
 
Po tome sto BTC-E ima "nadrealan" kurs $/EUR od 1,27 dok je u celom svetu 1,33 eto po tome ti je ponuda malkice nerealna. Za to tvoje mozes dobiti ~105EUR.
 
Pa dobro, moze covek da proba :)
 
Ajd ako je tako onda 1.5 BTC po ceni od 105eura. Dogovor preko pm
 
Nemoj da prodajes sada, nije povoljna cena. Cekaj da predje 100e pa onda.
 
Sve pohvale za ZmajNS, čovek me je oduševio !
 
Na prodaju 2.23 BTC-a - cena 140€.
Preferiram lično viđanje, ja častim kafu u nekom obližnjem kafiću (Petlovo - Banovo brdo) mada može i dogovor u centru. :)
Kontakt na PM.
 
Na prodaju 2.23 BTC-a - cena 140€.
Preferiram lično viđanje, ja častim kafu u nekom obližnjem kafiću (Petlovo - Banovo brdo) mada može i dogovor u centru. :)
Kontakt na PM.

Zainteresovan, pogledaj pm
 
Još jedna najiskrenija preporuka za člana "zmajns", sve je dogovoreno i realizovano u najkraćem mogućem roku. :)
 
Prodajem 40 LTC. Ako je neko zainteresovan neka se javi na PM da se dogovorimo.
 
evo jos jedna preporuka za zmaja sve po dogovoru
 
Cao drustvo

Prodajem 2.28 BTC po ceni aktuelni mtgox -10%

Razmena u NS u centru moze u nekom kaficu gde ima wifi (obavimo transakciju i popijemo kaficu) ili kod mene na poslu (isto u centru NS)

dogovor na PM

Pozdrav
 
Bez ljutnje ali "aktuelni" MT Gox nema veze sa realnostu. Kasne isplate 50+ dana, sa tendencijom daljeg porasta. Zbog toga svi kupuju za $ koje tamo imaju BTC i povlace ga na Bitstamp ili BTC-E. Ovo dovodi do trenutne razlike od 15%. U prevodu ako ti neko da 20% manje od cene na MTGox dobro si prosao.
 
Bez ljutnje ali "aktuelni" MT Gox nema veze sa realnostu. Kasne isplate 50+ dana, sa tendencijom daljeg porasta. Zbog toga svi kupuju za $ koje tamo imaju BTC i povlace ga na Bitstamp ili BTC-E. Ovo dovodi do trenutne razlike od 15%. U prevodu ako ti neko da 20% manje od cene na MTGox dobro si prosao.

Gorane, u čemu je tvoj problem? Skoro svaku ponudu ti komentarišeš na taj način. Ovo je tema TRADE - a ne ocena ponuda od strane drugih koricnika.

Evo ja prodajem 50 LTC-a za 200 €. PONUDE na PM. ;)
 
Hmmmm, jel Bitstamp -10% zvuci realnije? za 2.28 BTC

Meni otprilike svejedno, cuce mi coini vec 2 meseca u walletu, pa reko aj nek ode

Hvala na savetu

Poz
 
Gorane, u čemu je tvoj problem? Skoro svaku ponudu ti komentarišeš na taj način. Ovo je tema TRADE - a ne ocena ponuda od strane drugih koricnika.

Evo ja prodajem 50 LTC-a za 200 €. PONUDE na PM. ;)

U cemu je problem nekih od vas?!?!?!? Kolektivno ludilo? Ludujte i dalje!
 
Hmmmm, jel Bitstamp -10% zvuci realnije? za 2.28 BTC

Meni otprilike svejedno, cuce mi coini vec 2 meseca u walletu, pa reko aj nek ode

Hvala na savetu

Poz

Molim lepo. Eto, savet nije bio kritika vec samo razjasnjenje nekih detalja. Ovde se svi pitaju zasto je velika razlika u ceni MT Gox i Bitstamp. Naveo sam razlog zbog cega je to tako. Trenutno zasita ne postoji niko ko povlaci pare sa MT Gox-a, Saletu KG to moze i ne mora da se svidja, njegov izbor, samo hocu da kazem da nemoze 100 ljudi povlaciti pare na jedan nacin (Bitstamp), a onda jedan tipa SALE Kg komentarisati : "u cemu je moj problem". Sustina je da on i 3-4 ljudi ovde imaju uvek neko drugo misljenje. 90 ljudi tera jedno i radi na jedan nacin, samo 3-4 misli da ne mora tako.
Dansnji slucaj. Covek je imao "virtuelnih" 570EUR na MT Gox i da ih je "povukao" pare bi dobio mozda za 60 dana, a mozda i za 90, a mozda tek oko nove godine. Odlucio je da ne uradi tako, prebacio na Bitstamp coine i izvukao oko 100eur manje. Naizgled pukao je pare, ali, dok smo mnogi ovde unovcavali coine po 90$ na bitstamp bila je cena 102-102$ da MT Gox (pre 30-40dana). Ispada da je on prodao tada bolje, ali u sustini to je bio "virtualni" novac. Na kraju je morao prebaciti onako kako mora i dobiti novac u roku od par sati, realan novac.

Pozdrav i sretno majnovanje!
 
Poslednja izmena:
MtGox se dosta poravio ali za sepa transfer (znaci ne za nas) koliko cujem, kasnjenje je ~nedelju dana ako su iznosi ispod 10K e
 
U cemu je problem nekih od vas?!?!?!? Kolektivno ludilo? Ludujte i dalje!

Kakvo ludilo ti pominješ?

Šta je tebe briga da li ja 1 BTC prodajem za 200€ ili za 20€? Ja ga cenim koliko god mislim da mi vredi i to nikoga ovde sem potencijlnog kupca ne treba da zanima.

Ova tema je otvorena za to ili se moža ja varam?

Da ne misliš da sam lično pogođen - nisam. Ja svoje transakcije vršim preko banke, a i jeftinije su od ovdašnjih kupo-prodavaca. ;)

Ovde svi gledaju svoju računicu. Ne radi se ovde o precenjenim iznosima tipa 50-100€. Obično se javljaju dušebrižnici kada neko "iskoči" 3-5 % od njima u glavi projektovane cene bilo koje valute.

Ne mora sve da kupi jedan preprodavac. Možda će nekome odgovarati moja cena, pogotovo jer nema gde da kupi koine. Mislite o tome, mada mi je savršeno jasno da svako misli samo o svom novčaniku. ;)
 
Poslednja izmena:
Kakvo ludilo ti pominješ?

Šta je tebe briga da li ja 1 BTC prodajem za 200€ ili za 20€? Ja ga cenim koliko god mislim da mi vredi i to nikoga ovde sem potencijlnog kupca ne treba da zanima.

Ova tema je otvorena za to ili se moža ja varam?

Da ne misliš da sam lično pogođen - nisam. Ja svoje transakcije vršim preko banke, a i jeftinije su od ovdašnjih kupo-prodavaca. ;)

Da i uspevas nemoguce, da prodas na MT-Gox (veoma lako) i povuces sve sa njega (e ovo malkice teze), kako da ne.

Savet za tebe, zaobidji me se. Kad tebe ne prozivam nemoj ni ti mene prozivati sa "koji je tvoj problem". Gledaj svoja posla kao sto kazes.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno