Šta je novo?

TOTALNA ANARHIJA - OFFTOPIC TEMA [POLITIKA, SPORT, FLAME...]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vredja nikog direktno a i ljudi se loze preterano i ne vide zezanje, isto kao kad sam pisao spojeno ne znam pre par strana, neko provali neko ne, ovo njegovo je suptilnije samo :)
 
Majstore, tema se zove totalna anarhija, pravila su jasno definisana u prvom postu.
Sta je nejasno tu?
Treba imati neku granicu pristojnosti, a i pravila imaju ograničenja, npr. tačka 1. Ti i Duke ste moderatori, pa bi valjalo da ste upoznati sa istima. Da li je koki ciničan, sarkastičan, ili misli ozbiljno je nebitno.
 
Burek teme uskoro nece biti. Iskulirajte jos par sati...
 
Не верујем да је кокан био озбиљан, мада јесте претерао. Ваљда му је познато да у Војводини углавном живе Срби и да је премало усташа, балија, ханџароваца, хортијеваца и оних отпадака од политичара који то заговарају па тешко да ће неко да избаци Србе. Само неко ко је глуп и ограничен може то да мисли. Надам се да он не мисли тако.
Што смо даље од историје, она делује све блаже, зато ће у јевропи да се врати нацизам и фашизам и није случајно повампирено усташтво у кроацији. Да неко размишља о томе, све би сасекао у корену, овако нас чека сличан расплет.
 
Dobro, Kokane, hoće li Vojvodinu vratiti Austriji ili Mađarskoj? :trust:


:d :p
 
Upoznat sam, piše da se ne prelazi granica pristojnosti, po meni nije prešao granicu, čovek se očigledno sprda I svako sa pola mozga bi to tako shvatio.
Ko nema želudac da pređe preko nekih lupetanja u ovoj temi nije trebalo tu da zalazi. Ne bi verovao, svako ima mišljenje o svemu, ali hej, ne moramo svi da odmah skačemo da branimo svoje stavove.
 
Kako znas da se zaebava[emoji12]

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Gift from God :D
 
Ko zna gde je kokan zavrsio posle sirenja ovolike mrznje tokom Bozicnih praznika

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Премало таквих у Војводини али их је све више по свету, повезао си две реченице. У другом делу поруке сам написао да је све више могућа појава оваквих изјава (али озбиљних, не као ове коканове) а то ће да се дешава у нашем комшилуку али и у швабији, аустрији и неким бившим источним земљама. Код нас неће да прође, као што није никада пролазило. Ако си мислио да су носиоци овде, само си дуго запоставио очног лекара. И још неке.

Е да, сад ћу вероватно да добијем флег од тебе али као што можеш да видиш, за ову тему си ми ти једини дао црвендаћа, скоро сви остали су зелени. Ипак има и другачијег мишљења од твог. Жао ми је што те погађа нечије мишљење да су они прошли лопови и будале, као што и оне организаторе погађа натпис па су брзо реаговали да не добију пацке од правих организатора.

Ако се ово о огрезлом у мржњи односи на мене, лоша процена. Ја не мрзим усташе и остале наведене, мени их је жао. Проблем је што неко овде мрзи Србе па још има и подршку.
 
Nisam mislio na kokaina, već na ove kojima se na Božić pričinjava ustaše i balije :d
 
Znaci tamburasi nista..vi to...jok, a?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pa kaze:


Da vidis dalje od nosa, pa da ti se i nacrta koji ljudi su nosioci nacizma i fasizma, ovako da ne trosim tastaturu uludo.

Odlican primer i sablon politike (svugde se to radilo i radi) gde optuzujes ostale za zlodela a ti isto radis u pozadini.
Pitajte (Okmijum i ekipa) nac. manjine (ono sto je ostalo) u Vojvodini za ovu izjavu: Srpska radikalna stranka, čiji je izraziti predstavnik bio i gospodin Tomislav Nikolić, nudila sendviče za iseljenje Mađara s ovog prostora. I to jedan sendvič za Mađare, jer idu blizu, a za Slovake dva sendviča, jer treba da putuju dalje“.
Da ne spominjemo hrvate kako su prosli... isto se desilo i posle ww2 sa nemcima koji su generacijama ziveli u Vojvodini, od 1/5 zivalja Vojvodine nista nije ostalo od njih, satrli ih.
Madjarska i Slovacka vlada uputile zvanicne dopise zabrinutosti EU i Srb o drasticnom padu broja manjina u Vojvodini u zadnjih 2 decenije, sa predogom o zajednickom trazenju resenja.
Ok je dok druge satiru, smrt onima koji upru prstom na nas! I to je sa svakom nacijom i politikom isto, nema izuzetaka...
Samo nepismeni i glupi padaju na te fore i omiljeno je orudje u rukama politicara za "zavadi i vladaj" recept jer je vrlo uspesan, hrvati su eksperti u tome.

Ne budi glup, prosiri malo poglede...

Samo za Saleta:

 
Poslednja izmena:
Slucajno videh, jel moze neko od admina da mi kaze otkud mi tri prekrsaja i kako sam ih zaradio? Ako moze porukom, da ne crvenim pred sirim auditorijumom[emoji23]

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Izgleda da se "oluja" desila kroasanima... I da su sami sebe proterali iz Krajine :/

A ti nesrećni nemci/austorugari su moj Šabac zadužili u velikom ratu, ono, baš im hvala, sa sve svojim drugarima iz kroasanije.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/n...ena-velikom-ratu-golgota-macve-ne-sme/vge2egv

Za stradanje nema merne jedinice, ali kada bi je bilo, Šabac i Mačva bi se našli na vrhu tragične liste broja ubijenih za vreme Prvog svetskog rata.

Do 1914. godine veliki trgovački centar sa oko 14.000 stanovnika, Šabac je kraj globalnog sukoba dočekao sa upola manje stanovnika, da bi godinama kasnije u gradu živelo svega 1.300 stanovnika. Tim povodom jedan od profesora Šabačke gimnazije je rekao “ko je video Šabac, taj ne može da prašta”. Zverstvo okupatora, Sabornu crkvu pretvorenu u logor, kuće i njive razrušene bombama, ali i junaštvo ratnika Cerske bitke, Šapčani proteklih 100 godina čuvaju od zaborava. Tom se cilju na poseban način posvetio tamošnji muzej.

Trebalo je da im zahvalimo, izgleda.

Malo proširite vidike.
 
Ko je očekivao da će da ga osude?
K'o i Miškovića.

Obećali pre izbora da će hapsiti, to su i uradili.
Osuditi, to je već druga priča.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno