Šta je novo?

torrent help needed..

misterx

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2002
Poruke
704
Poena
619
nemam ideju kako da postavim search, pa se izvinjavam ukoliko je vec bilo
elem
interesuje me da li bitcomet ili neki drugi torrent client moze da se podesi da otkaci peer-ove od kojih je dwnload 0kb/s?
 
U Azureusu imas opciju da banujes korisnike. E, kada vidis da je tvoj download speed od njih (tj njihov upload prema tebi) 0 KB\s ti roknes Desni Klik > Kick and Ban na IP adresu i eto ti resenja za tvoje probleme, ako si na to mislio...
 
Poslednja izmena:
postoji ta opcija i u bitcometu, ali sam mislio na neko automatsko podeshavanje tipa "ban if download speed is under 3kb/s"
 
Moj savet ti je da ne banujesh nikoga, bez obzira shto ti ne shalje nishta. Uostalom, pa shta ako ti ne shalje nishta, ideja razmene torrent fajlova je drugachija od ostalih p2p.
 
time sebi zakopavas duzi download, kolko dugo ti ne salju nista??
meni recimo od 100-200 salje 50-60 u vr' glave pa nikom nista skine se lepo do kraja.
Sta mislis da postizes time?
pusti ti to lepo da radi kako radi, a skinuce se pre ili kasnije sigurno
(samo mozes da zeznes download)
 
Poslednja izmena:
mislim da bi ishlo brze jer mozda ima onih od kojih bih povukao vishe, ali ne mogu da se povezu jer su mi zakazeni 0kb useri

ne mogu bash da dozvolim da mi fajl 1,5 gb ide 3-4kb/s u tom slucaju necu ni skidati fajl
 
Fajl ide tom brzinom zbog drugih stvari. Ili je losh odnos seedera i leechera, spor swarm, ili ti je loshe konfigurisan bitcommet. E da, mozda i skidash pet torrenta od jednom shto nije preporuchljivo za sporije veze.
 
Najbitnije je sa kog trakera skidas i naravno broj seedera i leecheva!J recimo imam 256kbs cable i ide mi max!
 
seed/leech 19/570
moguce da je jednostavno sporo iz nekih drugih razloga
 
Ne verujem da mozes ti nesto po pitanju brzine dl fajla. Ide kolko ide...
 
misterx je napisao(la):
seed/leech 19/570
moguce da je jednostavno sporo iz nekih drugih razloga

Pa naravno da je takav torrent spor. Taj torrent ima poprilicno los s/l odnos.
Moras biti mnogo blizi jedinici da bi ti bolje islo.
 
Nazad
Vrh Dno