Šta je novo?

Top Eleven

Y2K986

Slavan
Učlanjen(a)
13.11.2007
Poruke
211
Poena
330
Kao sto neki od vas mozda vec znaju Top Eleven je srpska igra i igra se preko Facebook-a.Igra je strasno zarazna,veoma je dobro koncepirana,ali je jos uvek u beta fazi tako da je dosta bagovita...
U svakom slucaju preporuka svima. :)

E sad,jedno pitanje.Igrao sam je preko leta i sve je bilo ok,ali sam se nedavno preselio u studentski dom gde "vlada" akademska mreza i nisam u mogucnosti da je igram jer su valjda "zakljucali" taj port.
Pitanje je postoji li neki nacin da se ova zabrana zaobidje ili ne?
U krajnjem slucaju dajte neki dobar proxy koji radi preko koga mogu da se konektujem i zaobidjem ove gluposti...

Hvala. :)
 
Cao,

Kada vec postoji tema, nesto mi neverovatno da niko ne prica na forumu o top eleven, pa me interesuje da li ima benchovaca koji igraju ovo nordeusovo mezimce? :)

Trebalo bi mi par saveta oko finansija, pa ako ima nekoga voljnog da podeli savete... :)
 
Igram ja:D Al tesko cu ti dati neki koristan savet jer sam tek lvl 4 :)
 
Igram ja:D Al tesko cu ti dati neki koristan savet jer sam tek lvl 4 :)

ja sam lvl osUm, pa me najvise interesuje kako odredjujete cene karata za tekme. mislim drzim neke smesne cene zbog posete...
 
Ja podizem cene pa pratim posecenost, ako opadne nekim slucajem, snizim cene ... i tako :) Za ligu shamPona bijem po usima malo vise ali opet isto radim. Ovo sve pod uslovom da parking moze da isprati posecenost stadiona:p
 
ma ja mislim da posecenost varira i od toga koji je taj klub na tabeli, tj koliko je protivnik atraktivan... ja sam prvo gradio okolne objekte i onda kada su nivo dva plus propratni objekti, onda gradim tek stadion, tako da to nije problem.
 
Igram ja, evo sad sam 21.lvl i dosadila mi je vec ali vec mi je uslo u naviku da svaki dan udjem i bar namestim postave :D
 
Kad se baci neki igrač na transfer listu, kako da vidim koliko ima ponuda za njega i koliko uopšte traje transfer ponuda?
 
Kad se baci neki igrač na transfer listu, kako da vidim koliko ima ponuda za njega i koliko uopšte traje transfer ponuda?

Klikni na igrača pa idi na offers. Vreme na transfer listi je promenljivo od 1h do 3h, i nemam pojma od čega zavisi. A ako postaviš kasno uveče trajanje je i do 5-6h.
Ima jedna caka oko kupovine igrača, igrica nikada ne izlista sve na transfer listi, pa ako nema zanimljivih igrača možete da isključite i uključite igricu i dobićete neku drugu listu.
 
Prisustvujem utakmici, napadamo razbijamo, igramo viktorije, njima golman sve brani, uguram 1 gol eventualno tamo do nekog 60-og minuta... Onda sledi katastrofa, Bot Robot mi napravi prvu kontru, prvi šut - da mi gol! I tako najmanje 3 puta. Izgubih od Robota 3 utakmice ovako.
Onda rešim da ne prisustvujem utakmicama namerno, prvog na tabeli odvalim 4:0, onda sledeća 6:0??
Baš vam hvala što ste mi otkrili ovu foru! :p
 
Nazad
Vrh Dno