Šta je novo?

TiviMate

Ne znam šta ima da piše po reddit ako je registrovao stranicu tivimate.com nije valjda da ne zna da osmisli da mu popravke ili izmene a u krajnjem slučaju i komentari korisnika aplikacije ne idu preko te iste strane. Siromašno i suvoparno je to ako je uopšte od njega. Kada je pisano na mail nije on odgovorio nego druga persona.
 
Reddit ce da bude x puta poseceniji od bilo koje stranice koju napravi.

uBlock Origin npr. isto tako gomilu toga vrsi preko Reddit stranice jer je jednostavno prakticnije.

Ako ti toliko smeta sto te ignorise, predji lepo na konkurenciju, ne znam sto se mucis.
 
Ne vidim tu nigde koje su popravke, pogreške i izmene na v5 01 5.02 i 5.03 u poslednjih 7 dana, pitaj brata od tetke, pa nam javi, na reedit-u ili njegovoj stranici.

Da ne valja apk ne bih ni naručio 3 lifetime licence x5, suština je da ovde ne pišemo o lošoj apk nego o brljotinama od da li Alex ili njegove nove ekipe.
 
Poslednja izmena:
Sad smo svi na 5.0.3. pa mozes da vidis iz prve ruke sta ti sada radi a sta ne.

Napisite ti i Vladica sve sto treba da prevede na srpski pa cu ja da mu napisem, ako prodje svi srecni, ako ne, iskulirao je i mene i mirni smo svi.
 
Šta ima tebi da pišem. Pisao sam na zvanični mail i poslao prevode. Samo je odgovoreno ali ne on, imamo u razmatranju. Valjda za neku 5 0.18 verziju.
 
Poslednja izmena:
Izasla verzija 5.0.4 al nemam pojma sta je novo, osim sto se sa 5.0.3 moze instalirati na 5.0.4 bez skidanja .apk fajla pa prebacivanja na uredjaj i rucnog instaliranja, bar je tako moralo na FireSticku
 
Izasla verzija 5.0.4 al nemam pojma sta je novo, osim sto se sa 5.0.3 moze instalirati na 5.0.4 bez skidanja .apk fajla pa prebacivanja na uredjaj i rucnog instaliranja, bar je tako moralo na FireSticku
Meni se svaka nadogradnja sama instalira posle odobravanja, na firesticku. Nikad do sad nisam morao skidati .apk
 
To da, ali samo ako ažurira preko gplay, i ako je na njemu ostalo po defaultu postavljen auto update apk. S tim da se u mnogo slučajeva dešava da beta verzije i zvanične apk se na gplay izbacuju u kašnjenju 3-4 dana.
 
Meni posle danasnjeg azuriranja vise ne radi IPTV lista, ne znam sta se desava sa TiVi Mate u poslednje vreme bila su 3-4 azuriranje. Posle danasnjeg ubili su ga.
 
Meni se svaka nadogradnja sama instalira posle odobravanja, na firesticku. Nikad do sad nisam morao skidati .apk
Jok meni, skine se fajl preko TiviMate, ali kad kliknem da se instalira gore se pojavi poruka kako ta verzija ne podrzava taj nacin azuriranja, tako nesto, ne znam sad napamet.
 
Rade liste, ali šta su dodali i promenili to ni oni izgleda ne znaju. Samo u vezi beta 5.00 su naveli koje su kratke izmene. 01,02,03,04 ni reči. Od kako su stranicu tivimate.com otvorili ništa na njoj. Jedino što možeš skinuti novi apk direktno sa stranice a i to nije navedeno koja je verzija koju skidaš.
 
Meni posle azuriranje ne radi sa TVViet listom, obrisao sam cache i data i ponovo uneo svoje podatke i samo izbacije "code error 500"
 
A zna li se sta znace te brojcane oznake iza errora?
 
Uglavnom popravilo se samo od sebe, sad radi. Sta se desilo pojma nemam.
 
Šta god da ih pitaš preko maila u 98% slučajeva ne fermaju korisnike već im je odgovor šablon.
Hello,

We will consider this in the future.

Thanks

Ili u prevodu

Zdravo,

Razmotrit ćemo to u budućnosti.

Hvala
 
Moze, to je greska 401.

Ne mora nuzno da znaci da vise nikad nece raditi, drzim tako pojedine liste koje cas rade cas ne za backup, nakupilo ih se 30 za sad pa ih filtriram s vremena na vreme.
 
Moze, to je greska 401.

Ne mora nuzno da znaci da vise nikad nece raditi, drzim tako pojedine liste koje cas rade cas ne za backup, nakupilo ih se 30 za sad pa ih filtriram s vremena na vreme.
Pa da, i sam primetih da neke za koje prijavi gresku 401 recimo nakon dan, dva prorade
 
Jel još nekog juče i danas "obradovao" Aleks da mu u TiViMate prestane da funkcioniše EPG update? Gde ne pomaže ni brisanje EPG source i playliste pa dodavanje ponovo, ne pomaže ni vraćanje backup-a, ne pomaže ni vraćanje na v4.7.0 pa restore backup-a. Samo clear data TiViMate aplikacije i sve ručno ponovo da se podesi :mad:
 
Radi sve isto kao i do sad, azuriraju se bez problema, barem te sto nisu privremeno na 401 :)
 
Ma EPG fajl i link do istog nije sporan 300% sigurno, sam pravim svoj EPG fajl i sam ga host-ujem. Plus na drugom boxu radi (i u drugim aplikacijama na ovom boxu) a na ovom je stalo sinoć i neće nikako osim clear data pa ponovo dodavanje i podešavanje svega..
Na takve probleme su se po Reddit i 4PDA žalili ljudi još od prvog v5.0.x update-a ali eto ja nisam imao problema do sinoć... a v5.0.4 je Play Store instlairao pre nekoliko dana.
 
Pozdav, zanima me kako funkcioniše ova aplikacija? Da li je to samo program preko koga se učitaju m3u liste ili ima svoje izvore već u sebi?
 
Nikakav izvor ,samo iptv player .Procesljaj malo temu unazad .
 
Čemu onda plaćanje istog kada ima gomila besplatnih playera?
Negde sam čitao sa se traži slot za tivimate pa sam mislio da ima neki sadržaj...
 
Ima sadržaj ako ga uneseš. I nešto što je dobro treba da se plati pa tako i tivimate koji je na vrhu pa 10 mesta ispod nema nikog.
 
Nazad
Vrh Dno