Šta je novo?

TiviMate

Ne znam šta ima da piše po reddit ako je registrovao stranicu tivimate.com nije valjda da ne zna da osmisli da mu popravke ili izmene a u krajnjem slučaju i komentari korisnika aplikacije ne idu preko te iste strane. Siromašno i suvoparno je to ako je uopšte od njega. Kada je pisano na mail nije on odgovorio nego druga persona.
 
Reddit ce da bude x puta poseceniji od bilo koje stranice koju napravi.

uBlock Origin npr. isto tako gomilu toga vrsi preko Reddit stranice jer je jednostavno prakticnije.

Ako ti toliko smeta sto te ignorise, predji lepo na konkurenciju, ne znam sto se mucis.
 
Ne vidim tu nigde koje su popravke, pogreške i izmene na v5 01 5.02 i 5.03 u poslednjih 7 dana, pitaj brata od tetke, pa nam javi, na reedit-u ili njegovoj stranici.

Da ne valja apk ne bih ni naručio 3 lifetime licence x5, suština je da ovde ne pišemo o lošoj apk nego o brljotinama od da li Alex ili njegove nove ekipe.
 
Poslednja izmena:
Sad smo svi na 5.0.3. pa mozes da vidis iz prve ruke sta ti sada radi a sta ne.

Napisite ti i Vladica sve sto treba da prevede na srpski pa cu ja da mu napisem, ako prodje svi srecni, ako ne, iskulirao je i mene i mirni smo svi.
 
Šta ima tebi da pišem. Pisao sam na zvanični mail i poslao prevode. Samo je odgovoreno ali ne on, imamo u razmatranju. Valjda za neku 5 0.18 verziju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno