Šta je novo?

Tinka za ink-jet HP

_/Neo\_

Čuven
Učlanjen(a)
27.01.2002
Poruke
3,949
Poena
720
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 8900k
Matična ploča
MSI Z370 SLI+
RAM
2x8GB DDR4 3200MHz gSkill TridentZ
GPU
Sapphire RX580
Storage
Samsung 970EVO (500gb) + WD750 2tb
Zvuk
Sound Blaster Audigy FX
PSU
Corsair RM650i
Kućište
Cooler Master 690 1st gen
Monitor
Dell U2422H + HL P24 G5
Miš & tastatura
Logiteck Wave (K350) + MX Master 2s
Laptop
Dell Inspiron 15
Mobilni telefon
Nokia 7.2 + Motorola Edge 40 Pro
Pristup internetu
  1. ADSL
Gde u BG-u ima da se kupi boja za štampače u pitanju je HP (neznam model napamet). Koliko sam ja pre čitao najbolje su American Ink. Ajde ljudi javite, hitno je. Buraz ide prekosutra za BG i oće da kupi boje.
 
Ajde ljudi, nije valjda da niko nezna gde s moze kupiti dobra farba za HP-a.
 
Nazad
Vrh Dno