vasa
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.01.2002
- Poruke
- 154
- Poena
- 619
Treba mi tih cooler za mašinu na poslu: P4, 3GHz.
To što se radi o mašini za posao, znači da nisu bitni providini ventilator i šarene diodice, i da bi cena trebala da bude max oko 2000 din inače ću imati problema da opravdam trošak kod finansijskog. 🙂
Video sam u par radnji u gradu pomalo neugledni GlacialTech Igloo 4380 koji obećava 26dBA za oko 550 din. Ima li neko iskustva sa ovim coolerom?
To što se radi o mašini za posao, znači da nisu bitni providini ventilator i šarene diodice, i da bi cena trebala da bude max oko 2000 din inače ću imati problema da opravdam trošak kod finansijskog. 🙂
Video sam u par radnji u gradu pomalo neugledni GlacialTech Igloo 4380 koji obećava 26dBA za oko 550 din. Ima li neko iskustva sa ovim coolerom?
Poslednja izmena: