Šta je novo?

tigerdirect.com

Učlanjen(a)
10.09.2003
Poruke
2,304
Poena
680
mogu da mi dovuku laptop iz USA, nisam iskusan sa kupovinama tog tipa i nasao sam samo ovaj tiger direct da ima lepu ponudu i dobre cene. da li postoji jos koja OK firma iz USA da isto bacim pogled. ne mora nov, moze i refubrished.
za sada pikiram na ovaj:
http://www.tigerdirect.com/applicat..._re=Homepage-_-Spot 01-_-CatId_17_S445-170017

p.s. ne mogu da nadjem da li ima switch 110/220v ili cu morati da kupim poseban adapter za lapic.
 
Poslednja izmena:
Primetio si da je refurbished?
Switch nemaju sigurno, mozda imaju autoswitch, ali za to e-mail pa pitaj TigerDirect.

Od ostalih firmi imas NewEgg.com, zipzoomfly.com koji stalno ima razne super deals, provantage.com (ja imam odlicno iskustvo sa njima dok su cak slali za Srbiju za foto opremu)...
 
da, primetio sam. odmah sam i isao na reufubrished laptops. i ovako nemam garanciju kada stigne ovde, a ustedi se. vidim na gateway sajtu da je oko 100$ skuplji kao nov, sto je opet super cena. koliko sam citao na njihovom sajtu komentare - nesto je bilo problema sa ekranom, pa su valjda to ti. bacio sam pogled na ove sajtove i prvi sa i3 je oko 700$. paaaa......izgleda da cu da se ponovim. steta samo sto nije sa nekom nvidia 320, 330, ali ....
 
malopre i ja naidjoh na taj sajt preko gatewaya, da samo za 20$. hm. zar nije to jeftino za taj lap...drzi vodu dok majstori odu :D
super, znaci adapter nije problem.
 
Nazad
Vrh Dno