Šta je novo?

Tidal u okviru SBB paketa

bojsa

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
09.12.2005
Poruke
1,884
Poena
395
Moja oprema  
Monitor
LG 27UD68-P
Laptop
Lenovo Legion 5 Pro
Tablet
Xiaomi Pad 5
Mobilni telefon
Realme GT 2 Pro 12/256
Pametni uređaji
Suunto 9 Baro Titanium, Xiaomi AirPurifier 4 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Cao svima, kada sam obnavljao ugovor rekose mi ovi iz SBB-a da imam Tidal koji mogu da koristim 24 meseca za dz, pa reko da probam. Da li je neko probao i moze li da mi kaze kako se aktivira? :)

Hvala!
 
Moj SBB aplikacija, Televizija, skroz desno Tidal.
Pozdrav
 
Imaš temu na delu foruma sa on-line servisima. Tidal
Najbolje da tu pogledaš.
 
Hvala @rafiki i @Alek97

Video sam prepisku na Tidal temi, ali mi ne resava problem, jer iako su ljudi imali slican problem niko nije zakljucio sta se desilo na kraju.

Pise da kosta 450 din/Mesecno kada kliknem da aktiviram, ali ne znam da li ce da naplate ili je greska. Ne kapiram zasto jednostavno nije automatski aktivirano kada vec dobijamo po difoltu uz obnovu ugovora...
 
Ja sam skoro obnovio ugovor i dobio besplatno Tidal. Isto kad se ulogujem na mojsbb piše da je cena Tidala 450 din/mesečno. Zvao sam call centar da mi pojasne, proverili su u bazi da imam promociju i da slobodno aktiviram Tidal neće mi biti naplaćen.
Tako da sam ga aktivirao i sad čekam račun da vidim da l mi je naplaćen.
 
@pejova EON FULL, ali je jedna od stavki prilikom obnove ugovora dobijanje Tidala, znam da po difoltu ide samo uz Premium, ali jedan od razloga zasto sam pristao da obnovim ugovor na 2 god je Tidal. Ostali dodaci Pink ovo i Pink ono me apsolutno ne zanimaju i neki kanali dodatni generalno, jer ne gledam nista osim Sport Kluba i to samo kada su MotoGP i eventualno F1. Kablovska mi dodje kao nepotrebni dodatak uz internet :) Sa druge strane me dodatni servisi poput Tidala zanimaju i korisni su mi.

@kobac91 Hvala, sad sam im poslao mail na korisnicki servis pa cu da vidim sta ce da kazu. Strasno me iritira kada tako jednostavne stvari ne idu glatko, iako bi po svoj prilici trebale da budu proste.
 
Ako je EON full onda je dzabaka. Meni i dalje stoji na mojsbb nalogu da treba da ga aktiviram a aktiviran je ali me nesto ne interesuje jer sve sto slusam imam na kompu a ovi novi muzicki trendovi me bas i ne zanimaju a to mi poturaju kad ukljucim Tidal.
 
Jeste sigurno, sad proverih cak i pise da sam ga aktivirao 28.08. znaci na dan kad sam i potpisao ugovor, ali me smara sto pise da je 450din, nije mi do para, nego cela poenta mi je bila da obnovim i dobijem za dz kad vec moze :D

1630495622143.png
1630495695861.png
 
^ Pa uradi to.
Ako ti greškom i iskažu Tidal na računu, reklamiraj i umanjiće iznos na računu za 450 din.
Naravno ovo pod uslovom da ti u ugovoru piše da u okviru ovog paketa dobijaš i Tidal, ako ne piše, zeznuo te akviziter na terenu.
 
Samo da se javim sa povratnom informacijom koju sam dobio od SBB-a, mozda jos nekom pomogne. Ovo je direktan citat maila njihove tehnicke podrske:

Poštovani Nebojša ,

Zahvaljujemo se na upućenom mailu i prilici da odgovorimo na upit.
Proverom u sistemu a po broju Vašeg pretplatničkog ugovora XXXXXXXXX, imate aktiviran TIDAL Premium paket uz promotivni period na 24 meseca, tako da prilikom aktivacije neće biti dodatne naplate.
Više informacija možete dobiti pristupom na link https://sbb.rs/aplikacije/tidal/

Hvala Vam na ukazanom poverenju i za sva dodatna pitanja, primedbe i sugestije stojimo Vam na raspolaganju.

U prevodu, sistem pokazuje da ce biti naplaceno, ali nece :)

Hvala svima na pomoci!
 
Da ne brbam po temama...

Da li se ovaj Tidal preko Sbb može instalirati samo na jedan uređaj, ili može na više uredaja? I ako moze na više da li moze na više uredaja da se koristi istovremeno?
 

@bojsa,​


Ja imam digital eon premium paket i tidal-hifi zadjabe i 1gbps /100Mbps brzinu. Ti imas digital eon full i tidal premium sto bi trebalo da bude najaci Tidal paket. Uopste mi nie jasno koliko postoji digital eon paketa i koja je razlika izmedju mog premium i tvog paketa full. Kad mi sledece godine budu nudili produzenje ugovora da zna sta to ima full sto nema premium.
 
ukoliko ste imali Tidal kao dodatni benefit u okviru svog SBB paketa, isti je prestao da bude deo SBB ponude i 31.3. prestao sa radom, ukinuta vam je pretplata.

malopre sam to saznao na teži način, iz korisničke podrške me uveravaju da su svi korisnici blagovremeno obavešteni.
 
SubscriptionHiFi (Individual)

Meni radi.
 
Takođe radi, upravo proverio. Bio je pre nekoliko dana imejl da će mi Tidal biti dostupan do 1.4.2025. Paket je EON Premium.
 
Ladno pustili najviši kvalitet.

Da se rokne čovek, nemam na čemu da slušam. :D
 
Tidal više nije u ponudi SBB ali deaktivacija istog ne ide istim redosledom za sve. Ukida se samo onima kojima se završi ugovorna obaveza. Svi ostali mogu da ga koriste do kraja aktuelne ugovorne obaveze, a najkasnije do (čini mi se) marta 2025 godine.
I da, pustili su najbolji kvalitet (tzv MAX) za sve. :love:
 
Nazad
Vrh Dno