Šta je novo?

tidal-gui 2022.1.18.3-1 Arch

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
tidal-gui nalazi se u Arch Aur pakovanju, kad se instalira i startuje program otvori svoj prozor ali ne radi, na search ne pronalazi nijedan tidal link niti skida fajlove na disk.
 
Program funkcionise kao pretrazivac na kljucnu rec ali kad se dobije rezultat i pokusa download program puca na Python 3.10.2 instrukcijama, koliko vidim nema kometara ni bilo kakve ocene u Arch Auru.
 
Tutni ovde grešku koju Python izbaci.
 
Nema ga vise obrisao sam, ostavio sam tidal-dl a on je ec 2x krpljen da bi mogao da skida fajlove
 
Evo ponoov sam instalirao, tidal-gui oslanja se na tidal-dl koji je najmanje 2 verzije ispred tidal-gui
Kod:
 /home/ja/.local/bin/tidal-gui
DownloadImp start...
[INFO] AccessToken good for 6 days, 20 hours.
Traceback (most recent call last):
  File "/home/ja/.local/lib/python3.10/site-packages/tidal_gui/viewModel/downloadItemModel.py", line 88, in __refresh__
    self.view.setProgress(per)
  File "/home/ja/.local/lib/python3.10/site-packages/tidal_gui/view/downloadItemView.py", line 82, in setProgress
    self._progress.setValue(value)
TypeError: setValue(self, int): argument 1 has unexpected type 'float'
Killed
 
Hvala. Očigledno je gde je problem i lako je rešiv. Siguran sa da će onaj ko održava taj softver popraviti bag.
 
I dale je ista verzija, taj koji je postavio program nema nameru da se bori sa tim ili ne ume to da namesti jer se tu ne radi samo o tome nego i o zastiti koju tidal ima
 
Ovo što predlažem nije najsjajnije rešenje ali ako ti baš treba taj softver, uradi sledeće:
  1. Otvori fajl /home/ja/.local/lib/python3.10/site-packages/tidal_gui/view/downloadItemView.py i idi na liniju 82
  2. Liniju self._progress.setValue(value) promeni tako da glasi self._progress.setValue(int(value))
  3. Snimi fajl i probaj tako
 
Ovo što predlažem nije najsjajnije rešenje ali ako ti baš treba taj softver, uradi sledeće:
  1. Otvori fajl /home/ja/.local/lib/python3.10/site-packages/tidal_gui/view/downloadItemView.py i idi na liniju 82
  2. Liniju self._progress.setValue(value) promeni tako da glasi self._progress.setValue(int(value))
  3. Snimi fajl i probaj tako
Hvala ali nije mi stalo do tog programa, lici na gui verziju u win ali samo lici. sam tidal-dl iz terminala odradjuje posao
:)
 
Nazad
Vrh Dno