Šta je novo?

Ticket/HelpDesk program(i)

  • Začetnik teme Začetnik teme zokii
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

zokii

Slavan
Učlanjen(a)
26.05.2006
Poruke
124
Poena
319
Pozdrav ljudi,

Zanima me kakva su vaša iskustva što se tiče Ticketing softvera? Prvenstveno mislim na neki besplatan (fazon da nema "free trial") a lagan za upotrebu... guglanjem se može dosta toga pronaći ali to je uglavnom plati-pa-se-klati varijanta, a sa druge strane nešto poput Spiceworks-a mu dođe previše kompleksno za moje trenutne potrebe....
 
Nazad
Vrh Dno