Šta je novo?

Threads dostupan u Srbiji.

Meni je ovo klasičan klon Twittera... Ne verujem da će ovo ugroziti Twitter ikako. Sad je velika navala jer su ljudi jelte radoznali, svi bi da probaju, svi koji imaju IG su na klik od pravljenja profila, što je pametno za start da navučeš ljude...

Ali u suštini isti mehanizam i princip Twittera, ništa revolucionarno... A ne verujem u neku migraciju Twitter baze ovamo jer prosto ne verujem da su ljudi dokoni da se ulažu na dve istovetne mreže, a drugo protoku sadržaja na Twitteru Threadsu bi trebalo baš dugo da bi mu se privukao.
Ne može se baš steći ta relevantnost preko noći, bez obzira na sam broj profila.

Ljudi jesu u fazonu da bi sa Twittera izbegli jer svašta se nešto dešava i menja, Mask izvodi besne gliste, ali opet Twitter ima masu, i to shvatiš posebno kad vidiš koliko izgleda plagijatorski a ogoljeno Threads, bez obzira na sve ostalo.

Uglavnom, mislim da ovakve replike mreža nemaju perspektivu.

Ja sam lično deaktivirao profil nakon 2 dana pošto je celokupan utisak bio taj da je u pitanju replika, a konstantno sam se vraćao na Twitter na sadržaj koji već uobičajeno pratim, a stvarno mi se paralelno ne stvaraju nove navike na isti fazon.

i kada ljudi shvate koliko je to zamorno, neće se maknuti sa Twittera. A oni koji do sada nisu imali Twitter ne verujem da će euforično doživeti Threads.
 
A do promene vlasnika je bio fontana činjenica i raj na zemlji.
Uopšte se nisam osvrtao na sadržaj (pretpostavljam da na to aludiraš sa ovim fontana činjenica), ali druže, Twitter pre 3 godine i Twitter danas su nebo i zemlja.

Ovo danas čim ga otvorim na svakom ćošku vrišti da se pretplatim na Blue. Hoćeš ovo, e može uz našu sjajnu Blue pretplatu, interesuje te ono, može i Free ali samo 2 puta u toku meseca... Odvratno.
 
Meni je sadržaj na prvom mestu, šta vredi ako je nešto besplatno ali kvalitet nikakav i samim tim ne vidim da je Twitter bio bolji.
Inače imam nalog jako dugo ali se retko ulogujem, ima već godina kako sam prestao aktivno da koristim.
 
Nazad
Vrh Dno