Ma oni nemaju nishta od TT-a osim par kucishta i par kulera, meni treba BigWater vodeno hladjenje!M3 je napisao(la):KOliko znam kod nas je prosle godien Termal robu uvozio Pyramid,a sad ne znam...vidi na site-u www.pyramid.co.yu
taraba je napisao(la):Ma oni nemaju nishta od TT-a osim par kucishta i par kulera, meni treba BigWater vodeno hladjenje!
Predpostavljam da toga kod nas nema?! :wall:
Gidra85 je napisao(la):javi se user-u Cak Noris (ne znam kako se tacno pise). 😀
POZ :wave:
Nikolani je napisao(la):Pomenuti user je mene posle mesec dana cekanja SMS-om obavestio da "otkazuje isporuke zbog licnih razloga", tako da ga iskreno NE preporucujem
pozdrav
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari