nanospirit
Slavan
- Učlanjen(a)
- 08.11.2005
- Poruke
- 2
- Poena
- 301
Pozdrav ljudi
Namerio sam se na TT Tower102 i nemogu NIGDE da pronadjem ni njega ni bilo koji drugi TT K8 kuler. Ko uopste njih radi? Svaka informacija je dobro dosla, odlepio sam trazeci ih...
Poz 🙂
Namerio sam se na TT Tower102 i nemogu NIGDE da pronadjem ni njega ni bilo koji drugi TT K8 kuler. Ko uopste njih radi? Svaka informacija je dobro dosla, odlepio sam trazeci ih...
Poz 🙂