Šta je novo?

Thermaltake Big Typhoon

  • Začetnik teme Začetnik teme zeljko
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

zeljko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
13,363
Poena
1,030
Jel ima sanse da se ovo kod nas uskoro pojavi?
 
Da se pojavi sumnjam, da ti neko donese sa strane vec mozda moguce. Ja sam ga dugo trazio i na kraju uzeo zalman!
 
Najverovatnije ga nece dobiti.Praksa kod nas je da firme poput Imtel,MB Soft i kompanija ne nababavljaju tako skupe kulere (u svetu je 50-tak eura)jer njih mogu tesko da prodaju i profit ce im biti minimalan.Zna se koji je put do takve egzotike.
 
Nazad
Vrh Dno