Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Najverovatnije ga nece dobiti.Praksa kod nas je da firme poput Imtel,MB Soft i kompanija ne nababavljaju tako skupe kulere (u svetu je 50-tak eura)jer njih mogu tesko da prodaju i profit ce im biti minimalan.Zna se koji je put do takve egzotike.