Šta je novo?

THERMALTAKE Armor Junior VC3000BWS ili THERMALTAKE Soprano RS101 VG7000BWS

mr.no.

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2007
Poruke
127
Poena
319
Koje od ova dva navedena je bolje? Prevashodno mislim na hlađenje i sređivanje kablova.
 
I jedno i drugo su pravljeni u vreme kad nisu mnogo vodili računa o kablovima. Soprano je klasična šasija, dok je Armor Jr bio daleko od klasike... s obzirom da je imao ATX/BTX mogućnosti i HDD kavez. Lično Armor Jr je bolje rešenje od Soprana.
 
Tako sam nekako i računao. Za 50-ak evrića činimi se prilično ok. Ako nemo možda ima bolji predlog u ovom cenovnom rangu neka napiše.:type:
 
Ako ti se svidja taj fazon, providna stranica idt., to je najbolje za te pare, meni se recimo vise svidja CM Centurion 534, stvar ukusa...
 
Poslednja izmena:
Što volim pojedine prodavce računarske opreme:mad::mad::mad: (malo je off). Lepo se izreklamiraju, čak i na svom sajtu, a kad odeš kod njih nema veze sa vezom. Ni čuli ni videli o čemu se radi. Naime, otišao sam do W..W..-a da pazarim gore navedeni TT Armor Junior (njihova zvanična prodavnica u KG-u) i pogledam Benq monitor G2220HDA po (9.700 din.). Prodavac me gleda kao da sam odlepio:wall:. Nema pojma o čemu se radi, a o eventualnom naručivanju iz neke druge radnje nije hteo ni da govori. Da li je to onaj uobičajeni "odnos" sa potrošačima???:smackbum::smackbum::smackbum:
 
Što volim pojedine prodavce računarske opreme:mad::mad::mad: (malo je off). Lepo se izreklamiraju, čak i na svom sajtu, a kad odeš kod njih nema veze sa vezom. Ni čuli ni videli o čemu se radi. Naime, otišao sam do W..W..-a da pazarim gore navedeni TT Armor Junior (njihova zvanična prodavnica u KG-u) i pogledam Benq monitor G2220HDA po (9.700 din.). Prodavac me gleda kao da sam odlepio:wall:. Nema pojma o čemu se radi, a o eventualnom naručivanju iz neke druge radnje nije hteo ni da govori. Da li je to onaj uobičajeni "odnos" sa potrošačima???:smackbum::smackbum::smackbum:

Verovatno je do tenkrea koji tu radi, meni su u istoj radnji u NS-u, stvari koje nisu imali na lageru (napajanje i plocu), porucili iz niske i BG radnje i sve je uredno stiglo sledeceg dana.
 
Dobro si prošao. Ovaj ovde nije hteo to ni da uzme u obzir već mi pokuša da mi ugura nešto drugo, a to strašno mrzima kada tačno znam šta hoću.
 
Nazad
Vrh Dno