Šta je novo?

The Witcher 3

Imao je potencijalno mega-dobrog lika - naravno, Geralta. U knjigama ga je upropastio načisto.
Sa druge strane, igre su ga odlično iskoristile. Plus, ta mogućnost izbora u RPG igrama je kao stvorena za lika kao što je Geralt.
 
Presao Hearts of Stone, nije lose al nije mi bas legla, a inace ima bas bas jezivog sadrzaja, ko je presao verovatno zna na sta mislim :d
 
Hehe danasnja mladez, sta je vama jezivo boze boze...svileni ste mnogo :D
 
Bukvalno, ja se nisam trgao :)

blood and wine je kompletniji nastavak....
 
Hahahaha ma ne jezivo u smislu strasno, nego ogavno, ko je izmislio onakve nakaze, ko ima toliko maste za onakvu pricu... Naravno da nije bilo trzanja, s razlogom je zanr fantazija, a ne nesto realno. Sto se tice Blood and Vine poceo danas i za sad mi se mnogo vise svidja prica
 
Poslednja izmena:
Da li je jos nekom smetalo kod Witcher 3 što je igra smešno prelaka čak i na death march? Radim quest za lvl 35 ja isto lvl 35, ubijem griffina sa 3 udarca bukvalno.
Baš su taj deo igre max pokvarili užitak nama Souls veteranima.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Souls veteranima je svaka igra laka ;)

BTW ima dosta modova koji blansiraju borbu tj. čine je izazovnijom.
 
Da li je jos nekom smetalo kod Witcher 3 što je igra smešno prelaka čak i na death march? Radim quest za lvl 35 ja isto lvl 35, ubijem griffina sa 3 udarca bukvalno.
Baš su taj deo igre max pokvarili užitak nama Souls veteranima.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

W3 je igra posvecena vise prici nego bilo cemu. Zato imas sate i sate cut scena. W3 je interaktivna prica i nekim ljubiteljima borbe i izazova ne bi uopste preporucio. Imas recimo onaj dio kada tek upoznas Ciri kao lika. Mislim da je tu 10min hoda od tacke A do tacke B dok je preko sat vremena cut scena. Zaboravio sam ali W3 nije kao DS.
 
Priča mi je odlična, ali mogla je biti još bolja. Dosta main questa se svodi na nađi Ciri. Dobio sam najgori kraj, moraću ponoviti zadnjih par questova.
Znam da je u pravom RPG akcenat na priči, ali baš je smešno laka igra i borba kad skontaš 3 stvari je smešna.
90% igre nisam koristio ništa sem vode za heal jer staviš onaj skill I 20min se HP obnavlja.
Dobar je ovaj prvi boss u prvom DLC, teži nego i Wild Hunt.
E da problem kod mene sto sam uvek bio prevelik lvl za questove, valjda zato što sam samo Griffin set koristio on daje 20% exp više od monstera. Radio sam sve od questova, bukvalno sve sem glupih karti to me smara i bas sam strasno overpowered bio više od pola igre.
Ne znam zašto najbolji utisak u celoj igri mi sve oko Crones, Wild hunt totalno neiskoristen negativac.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
I meni je igra bila prelaka na DM, kad nabijes dovoljno sati nema tu izazova, a nisam igrao Dark Souls

Probaj da ne koristis witcher opremu, i izbegavaj jake buildove
 
Ili idi na lv10 da se tučeš sa nekom tamo karakondžulom kojoj je lv 30,pitaću te tad dali je laka :p

Mislim da je balans taman,tj za mase
 
Ja po prvi put igram igru pre toga nikad nisam igrao witcher, tačno 15h imam u igri i 6 sam lvl [emoji85], jel to ok ( nista ne propuštam sve radim sve uzimam bez 200h je ne računam )

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
predji trojku pa kreni keca :)
 
Krecem i ja danas trojku, prvi put. Razmisljam kad igra sa toliko sadrzaja i "normalnom" tezinom traje preko 100 sati, koliko bi se tek igralo da je tezina borbi u rangu sa dark souls...
 
Beres cvece, boli te uvo :D garant si jos u White Orchad-u :D

Ovo nije bilo podsmevanje, i ja sam tako radio :)

Krecem i ja danas trojku, prvi put. Razmisljam kad igra sa toliko sadrzaja i "normalnom" tezinom traje preko 100 sati, koliko bi se tek igralo da je tezina borbi u rangu sa dark souls...

Zavisi jel igras samo glavni quest, ili sve. Ako igras samo glavni (sto bi bila glupost jer ovo je igra gde u principu nema generickih questova kao recimo Skyrim, i mnogi side questovi su bolji od questova iz originalne price), ako dakle igras samo glavni quest mozes sve da zavrsis za 30-40h
 
Poslednja izmena:
Beres cvece, boli te uvo :D garant si jos u White Orchad-u :D

Jesam se na rad vala ko blesav [emoji38], nisam došao sam u "Velen" kod barona završio prvi deo kvesta traženje žene i ćerke.

Ovo nije bilo podsmevanje, i ja sam tako radio :)



Zavisi jel igras samo glavni quest, ili sve. Ako igras samo glavni (sto bi bila glupost jer ovo je igra gde u principu nema generickih questova kao recimo Skyrim, i mnogi side questovi su bolji od questova iz originalne price), ako dakle igras samo glavni quest mozes sve da zavrsis za 30-40h

Nisam ni shvatio kao podsmevanje.

Sto se tice samog utiska igre generalno prezadovoljan kad sam se napokon nadamo da je krenem, oduševio me kvest sa plavom vešticom tražeći joj fenjer prica ubija u igrici nema sta.

Najveća mana mi je izdrzivost skoka sa tipa 3-4m crknem navikao na ASC [emoji85] a i nerealno mi da lik umire sa 3-4m a vamo je mutirano čudo itd.

Trenutni problem mi je LVL gde god krenem u Velenu sem glavnih kvestova sve je preveliki level za mene tipa 14-16 i dok pobijem grupu bilo čega pokvari mi se mač 50% [emoji23][emoji23][emoji23] kako god zanimljivo mi zasad i nastavljam sa kompletnim čišćenjem.

P.s. 2 pitanja, na prvoj mapi " White Orchid " sam naleteo na 2 chesta koja su zaključana a nigde mi ne piše ili daje naznaku gde bi mogao naći ključ ...jel treba kasnije da se vratim kad nadjem neki univerzalni ključ ili sta ?

2go pitanje jel mogu ove mutagene da nekako mergujem ili nesto imam 8kom vitality-a al nmg da nađem dal mogu da ih nekako spojim tipa 2 u1 itd, gotovo sam siguran da mi igrica pokazala da to moze al nmg nigde da nađem gde i kako.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Tri manja mutagena idu u jedan veći itd samo ako me sećanje služi to moraš da izučiš kasnije

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Red, green and blue mutageni se spajaju (3 lesser blue = 1 blue, 3 blue = 1 greater blue), dok mutageni poput wraith ili werewolf i ostali dobijeni od čudovišta ne mogu
Daj lokacije tih chestova da probamo da se setimo
 
@sava 89

Kad padas, pritisnes dugme za skok 1 ili 2x zaboravio sam, i odradi roll Geralt, tako moze manje stete da se pretrpi. Ali nije bas 3-4m pad smrtonosan, pre ce biti 6-7m
 
Hvala svima ! Za te sti pravim u "alchemy" znam nego imam ove nađene za njih me zanimalo.

- Hvala i za skok [emoji106]

Sto se tiče čestova jedan sam našao u nekoj rupi u kući a drugi je uspod mosta

Eto slika mutagena. Za chestove nema veze početak igrice je ne moze bitni ko zna sta u njima [emoji2957]

Hvala jos jednom svima [emoji123]
fd0060a9faef0d670f34358a66bbc13e.jpg
b92866950d3db0eb4759b803d85ec0d3.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I obavezno igraj gwent! Ja sam ga na prvom prelasku skroz ignorisao, kasnije kad sam se navukao više sam vremena proveo na njemu nego ma samom w3 (posebno ona misija kad treba da pobediš na velikom turniru, nema bolje) [emoji847][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ovo nije bilo podsmevanje, i ja sam tako radio :)



Zavisi jel igras samo glavni quest, ili sve. Ako igras samo glavni (sto bi bila glupost jer ovo je igra gde u principu nema generickih questova kao recimo Skyrim, i mnogi side questovi su bolji od questova iz originalne price), ako dakle igras samo glavni quest mozes sve da zavrsis za 30-40h
Pa planiram da igram sve... Mislim da bi bila greota da igram samo main... Polako sam krenuo, tek treba da steknem utisak o igri... Mozda je za moj ukus malo previse cut scene-ova, ali videcu vec kako bude odmicalo vreme, mozda se naviknem... Razumem ja da je sve ovo dosta story based, ali opet i za sve to postoje neke granice...
 
I obavezno igraj gwent! Ja sam ga na prvom prelasku skroz ignorisao, kasnije kad sam se navukao više sam vremena proveo na njemu nego ma samom w3 (posebno ona misija kad treba da pobediš na velikom turniru, nema bolje) [emoji847][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Brate pokušavam imam i neki kvest sada da bi dobio neku kartu al uvek protivnik ima bolje karte od mene da mi se ne igra...dosad odigrao oko 10 partija svaku izgubio na kraju [emoji85] u pravu si za gwent i oduzimanje vremena inače, kad mi se pripije kafa nema bolje stvari + zaboravim usput sta sam trebao u igrici raditi, u ASC mi za kafu služio auto konj [emoji1]
Samo ti igraj, vremenom ce ti samo sve postati jasno
Vazi haha

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno