Šta je novo?

"The Simpsons" i "Star Wars" Monopoly

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Zanima me gde ima kod nas da se nadju ove monopol igre?
Svaka informacija je dobrodosla.
Hvala

 
Probaj da kontaktiras ljude iz Dragona, oni uvoze gomilu slicnih stvari (risk 2150, ancient risk, game of thrones...)

www.dragon.co.yu
 
Kod nas ces tesko naci bilo sta od drustvenih igara osim domacih krseva. Bas sam pre par dana dobio jednu igru iz UK, porucio preko www.tgs.co.uk , stiglo za 7 dana i postarina je bila oko 5-6 eur. SW Monopoly ti je sa isporukom oko 42 eur (ako je to ovaj: http://www.tgs.co.uk/store/c_viewitem.asp?idproduct=24284).

BTW, batali Monopol. Ako hoces neku ozbiljnu igru kupi Puerto Rico ili Tigris & Euphrat , npr. Vidi sajt www.boardgamegeek.com 🙂 U poslednje 2 god sam odigrao jedno 600 partija Puerta, pa ti vidi koliko je dobar 🙂
 
Poslednja izmena:
max9998 je napisao(la):
U poslednje 2 god sam odigrao jedno 600 partija Puerta, pa ti vidi koliko je dobar 🙂

Bas si me zaintrigir'o :S: , a da znas i da mi se smucio monopol.
O cemu se radi u tom Puerto Rico-u i gde ima da se kupi kod nas.
pozdrav
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno