Šta je novo?

The Lord of the Rings™, The Battle for Middle-earth™ (PC)

original

Narode ima li neko original i da li bi ga prodao ili ako znate gde mogu naci jedan osim na netu.
 
cim pocnem d aigram the battle for the middle earth odjednom mi poginu svi heroji i vojska.zna li ko zasto se to dogadja?
 
Igra je neverovatna.Znaci uci cu u prvih 10 na svetu.Brojim dane do dvojke.Samo da je ne ojade kao NFSMW.
 
Highl1 je napisao(la):
ne znam, meni je generals mnogo smorena igra, nema tu ni a od akcije
sve se svodi na masovanje, expanzije i ko ce kome bolje da kontrira vojsku, dok je micro i macro sveden na nulu

Ma pojma nemas :zgran: Generale je jedna od najboljih strategija u C&C fazonu.Kakav micro-macro auuu :zgran: :zgran:

no a fence
:banana:
 
macke je napisao(la):
Ma pojma nemas :zgran: Generale je jedna od najboljih strategija u C&C fazonu.Kakav micro-macro auuu :zgran: :zgran:

no a fence
:banana:
Jeste .Ali ga je prevazisao Act of Wor
 
Highl1 je u pravu. Igra nije nista posebno, previse je monotona kao i Battle for Middle Earth! Odmah da se ogradim, BFME ume u pojedinim delovima da bude izuzetna, ali je u vecini "boom u glavu" od smaranja.

@OC_Face
Act of War ne pripada C&C serijalu. ;)

Pozdav! :)
 
Pa to sto ne pripada C&C serijalu ne znaci da ne moze da se uporedjuje!
 
Igre su veoma slicne , zanr i sve.Samo sto je Act of War novija i bolje odradjena.(grafika, jedinice itd....)
 
Nisam video da je rekao u fazonu C&C. Da, u pravu si da su slicne.
 
kneza777 je napisao(la):
cim pocnem d aigram the battle for the middle earth odjednom mi poginu svi heroji i vojska.zna li ko zasto se to dogadja?
Imas neispravnu verziju igre, i meni se to desavalo.Jednostavno se potrudi da pronadjes ispravnu verziju jer nista ne pomaze kod ovog problema!
 
ja imam problem sa grafikom u igrici. mozda sam pogresio temu i izvinjavam se zbog toga, ali ''javlja'' mi se infinite loop i grafika flesira sa najnovijim drajverima a i sa originalnim. sta da radim??? inace imam sparkle 8800gt 512mb. umalo da zaboravim, igrica je extra.
 
ja imam problem sa grafikom u igrici. mozda sam pogresio temu i izvinjavam se zbog toga, ali ''javlja'' mi se infinite loop i grafika flesira sa najnovijim drajverima a i sa originalnim. sta da radim??? inace imam sparkle 8800gt 512mb. umalo da zaboravim, igrica je extra.

Da li si skinuo i instalirao bfme patch 1.03, cini mi se da on resava te probleme.
 
Poslednja izmena:
Imam osećaj da će me pola foruma razapeti na krst što vaskrsavam temu, ali spreman sam da rizikujem.

Ponovo sam se navukao na ovu igru, na multiplayer naravno. Da li ima još nekoga ovde ko povremeno visi u Fellowship Club-u, ili bi voleo da se vrati da odigra nekoliko partija povremeno?

Ima još uvek ljudi koji igraju, uveče ih ima baš dosta ali me nervira što često naletim na flamere i smarače koji su spremni da ti odmah kažu kako si najgori noob kada ti ubiju jednu jedinicu.
 
Idem u tezak nekro, but what the hell...

Vrsljajuci po eksternim hardovima sinoc naleteo sam na, khm, "kopije" Paraworlda i BFM I i II... Paraworld radi na novijim sistemima uz patcheve i modove zajednice (taman dovoljno da se zadovolji nostalgija uz SP kampanju).

BFM I i II nazalost nisam mogao da pokrenem. Kakva je situacija sa modding zajednicom za ova dva LoTR naslova (ako uopste takva i postoji). Ima li mogucnosti da se iskopaju "negde" verzije koje bi radile na W7, cisto da se obrnu SP kampanje?
Fizicke i digitalne kopije je vise nemoguce legalno naci zbog spora oko autorskih prava ako se dobro secam a prava je steta da ovakav RTS ostane u zepcku i ne vidi "remaster"...

Da ne slogiramo modove mozda je bolja opcija da mi neko baci PM...
 
Nazad
Vrh Dno