Šta je novo?

The Exorcist

  • Začetnik teme Začetnik teme lazio
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

lazio

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2002
Poruke
4
Poena
601
Kupio sam div x The Exorcist,ali na njemu nema srpski titl (a ni engleski bogami).Na netu sam nasao subtitle ,ali ne znam kako da povezem to da radi.film sam prebacio na HD ali ponovo nista.Jel zna neko kako se to radi?
 
Samo u MicroDVD podesi gde ti se nalazi subtitle.
 
Nazad
Vrh Dno