Anti Patriota
Čuven
- Učlanjen(a)
- 21.12.2002
- Poruke
- 974
- Poena
- 620
sta je bitnije (ako uopste moze da se poredi) osvetljaj iliti ono sto pise 250cd ... ili kontrast - u fazonu 1:450 ??
nekako sam utripovao da je veci broj za osvetljaj bolji i naravno veci kontrast je bolji ... nek pojasni neko ako ga ne mrzi.
videh benq 17" od 400cd i valjda ima 1:450 i ima 16ms - na njihovom sajtu al ne znam kolko bi kostao kod nas verovatno mnogo...
i jel mnogo znaci tih 400cd u odnosu 250cd?
nekako sam utripovao da je veci broj za osvetljaj bolji i naravno veci kontrast je bolji ... nek pojasni neko ako ga ne mrzi.
videh benq 17" od 400cd i valjda ima 1:450 i ima 16ms - na njihovom sajtu al ne znam kolko bi kostao kod nas verovatno mnogo...
i jel mnogo znaci tih 400cd u odnosu 250cd?