Šta je novo?

test speed pokazuje 10mb paket je 20mb

pivan5475

Poštovan
Učlanjen(a)
21.06.2015
Poruke
19
Poena
54
Imam paket od 20 mb pa me zanima na test speedu pokazuje da je brzina downloda 10 mb a kad skidam preko torenta vidim da radi kao sto je i sam pakte 20 mb, da li i vama test speed daje ovoliko pogresne podatke.
 
Moras cache browsera da obrises ubudjao se a daje nize rezultate.
 
Мени се некада дешавало да даје баш чудне резултате, мислим да је АV утицао на то. Немој много да верујеш ни торент бројевима, најбоље је да покренеш неко довлачење, измериш дужину скидања па израчунаш која је била брзина.
 
Да не буде као код оне ситуације са неким фајл серверима да су имали редовне пикове и падове, програм не успе да обори приказ брзине и деловало је да је једна а она је упола мања. Једини сигуран резултат је да скине неки фајл па израчуна према трајању трансфера и величини фајла. Евентуално ако торент програм има добар график па да се види да ли је трансфер константан.
Зашто да не верује speedtestu који такође уме да показује чудне резултате?
 
Nisi dobro shvatio situaciju.
Čovek ima stabilnu konekciju i punu brzinu, kao što se vidi iz priloženog sa torentom.
Stvar sa speedtestom može da znači nešto samo ako ima probleme sa skidanjem sa sajtova, a da ima takve probleme naglasio bi to.
Dakle, nema potrebe za merenjem brzine skidanja sa sajtova.
 
Nazad
Vrh Dno