Šta je novo?

Kućna multimedija Tesla TV 32"

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Radoszver

Čuven
Učlanjen(a)
01.03.2004
Poruke
803
Poena
630
Moze predlog Tesle za matorce dakle nista spec samo eto da je 32".

Hvala unapred. i da cena :)
 
pozdrav...ako ne mora da bude tesla,savetovao bih alfu dostva kvalitetniji od fox,vox,tesla i daju 4 god garancije...
inace nadam se da nije protiv pravila ali radim u firmi koja prodaje te televizore pa znam da idu dosta dobro i dosta manje reklamacija od gore navedenih..
ako si zainteresovan pisi u pm :D
 
Treba mi tv za selo, prostorija jeste velika (8x4), ali retko će raditi (max 7 dana mesečno) pa zato ne bi davao neke veće novce. Zato mi je prvo na pamet pao Tesla T319 od 32", ili imate neku drugu preporuku, "best buy" od najjeftinijih televizora?
 
Tesle televizore koji imaju oznaku T posle broja,npr 32t319 pravi TCL koji je po meni daleko bolji ozbor od Alfe i drugih ,,nasih,, brendova. Pri tome mislim da jos ide 5g garancije. Drugo za ne daj boze Teala servis sve resava za nedelju dana,imaju opciju pikap i return tako da dolaze na adresu po tv i na adresu ga vracaju.
 
Tesle televizore koji imaju oznaku T posle broja,npr 32t319 pravi TCL koji je po meni daleko bolji ozbor od Alfe i drugih ,,nasih,, brendova. Pri tome mislim da jos ide 5g garancije. Drugo za ne daj boze Teala servis sve resava za nedelju dana,imaju opciju pikap i return tako da dolaze na adresu po tv i na adresu ga vracaju.
Da li imas informaciju ko pravi Tesline televizore sa oznakom S? Treba mi neki sa Androidom od 32 inca na kom bi radio EON preko koda.
 
Tesla sa oznakom S posle prva dva broja je Skyworth.
 
Hvala na odgovorima... Tako sam i mislio (Tesla t319 od 32" je trenutno 16-17 hiljada), možda ako naleti neki akcijski Vox (ima li kod njih neke osetnije razlike između modela?) veće dijagonale za iste pare, pošto mi nije hitno, imam vremena...
 
Nazad
Vrh Dno