Šta je novo?

Tesla tablet H7

Drugari, Izvinjavam se svima što kasnim sa odgovorima bio sam malo bolestan. Danas se nadam da cu stići da Vam pokazem kako se bekapuje ROM na ovo čudo.
 
Ajde cekam te ko ozeblo sunce :D
Nesto mi se u poslednja dva tri dana sam od sebe gasi pri najnormalnijem da ne kazem light radu, tri puta do sada, samo hop i ugasi se crn ekran, posle toga ga ja upalim i sve normalno.... Da li se desavalo nekome jos?

Srecna vam nova godina ;)
 
Ajde cekam te ko ozeblo sunce :D
Nesto mi se u poslednja dva tri dana sam od sebe gasi pri najnormalnijem da ne kazem light radu, tri puta do sada, samo hop i ugasi se crn ekran, posle toga ga ja upalim i sve normalno.... Da li se desavalo nekome jos?

Srecna vam nova godina ;)

Jeste meni, par puta. Pojavio mi se crn ekran, ali tablet nije ugasen. Prikljucim punjac sekundu-dve i sve je opet normalno. Kao neki bug.
 
Pošto nemam neko iskustvo s tabletima
- jel potreban antivirus
Mislim da je neko ranije pomenuo bežični net
- funkcioniše ali ima podršku za 7 modela
koristim zte mf190 to mi je bio od vipa i morao sam ga dekodirati jer sad ponovo koristim 064 a podršku za novije 3g modeme nema
 
Pozdrav,imam problem sa tabletom,pre par dana poceo da se gasi sam od sebe, da zacrni ekran, i onda ga otkljucam i nastavim tamo gde sam stao, a posle par puta tog ponavljanja, vise nisam mogao da upalim...Kada se prikaci na komp prepoznaje ga i sve vidi, ali ne reaguje uopste sa tablet.Kupljen je u septembru u Gigatronu, ali ne mogu da nadjem garanciju i racun.Da li neko zna u cemu je problem i koliko ce da kosta?Gde da nosim na servis?Pozdrav

Da citiram sam sebe, nosio sam tablet u ovlasceni servis za tesline tablete, bez garancije gigatrona, ali sam imao neoverenu i nepecatiranu garanciju ct komp., i priznali su, jer su me posle par dana zvali, i kad sam otisao dali su mi nov, jer onaj nije mogao da se popravi, tako da sam dobro prosao.Eto rekoh da javim...
 
Jeste meni, par puta. Pojavio mi se crn ekran, ali tablet nije ugasen. Prikljucim punjac sekundu-dve i sve je opet normalno. Kao neki bug.

To se meni desavalo i kada vise nisam mogao da ga otkljucam, niti se nesto desavalo kad ga prikacim na punjac, onda sam ga nosio na servis, dali su mi drugi,nov a na papiru je pisalo zamena uredjaja.
 
Imam problem sa wirelessom . Cim zakljucam tablet nakon par minuta wirelles se ugasi, sva podesavanja su ok . Drugi problem je sto se tablet pri nekom srednjem radu samo ugasi, tipa pustim klip na yt i nakon par minuta baaap, pocrni ekran i ne mogu da ga otkljucam par minuta. Ako ne bude moglo da se resi vraticu im i zahtevacu novac nazad, progutao sam ono probijanje svetlosti na coskovima, ali ovo tesko :)
 
Ljudi jel moze sad d3 go aplikacija bez ruta i tih gluposti?
 
^ Ne može. Možeš da ga rutuješ, pa odrutuješ i rešićeš problem - radiće ti D3 Go.
 
Zdravo drugari,

Imam problem sledeće vrste sa D3GO:

Kada krene program, slika je onako neizoštrena i to traje tipa 15-tak sekundi, ali čim izoštri slika (ubaferuje sve) kreće kočenje, i zatim slika zakucava nakon jedno 20 sekundi?

Ima li leka?

Hvala i pozdrav,
 
Pogledaj prethodni post...
 
@goxyendzy

Onda se izvinjavam...meni se to desava sa modovanom verzijom D3Go-a, dok root i redovnu verziju jos nisam probao.
 
Jedan drugar uzeo ovaj H7 tablet u telekomu na ugovor, instalirao sam igo, sve radi osim voice (glasovna uputstva). Ne kontam šta je. Jednostavno, program ne dozvoljava da se pojača, pojačam (sistemski klizač za zvuk) i čim se pokreće bilo koji zvuk govora, on ga vrati na mute. Probao sam neke varijante u sys.txt kod sound dela, ali bez uspeha. Mislim, to glasovno navođenje, u suštini većina i ne koristi, ali eto ako neko zna caku nek javi.
 
salenjak: je napisao(la):
Jedan drugar uzeo ovaj H7 tablet u telekomu na ugovor, instalirao sam igo, sve radi osim voice (glasovna uputstva). Ne kontam šta je. Jednostavno, program ne dozvoljava da se pojača, pojačam (sistemski klizač za zvuk) i čim se pokreće bilo koji zvuk govora, on ga vrati na mute. Probao sam neke varijante u sys.txt kod sound dela, ali bez uspeha. Mislim, to glasovno navođenje, u suštini većina i ne koristi, ali eto ako neko zna caku nek javi.
Tipujem da je do verzije iGo...

Meni se to de[avalo na telefonu sa nekom veryijom, ali ;im sam stavio drugu, radilo je normalno..
 
Jedan drugar uzeo ovaj H7 tablet u telekomu na ugovor, instalirao sam igo, sve radi osim voice (glasovna uputstva). Ne kontam šta je. Jednostavno, program ne dozvoljava da se pojača, pojačam (sistemski klizač za zvuk) i čim se pokreće bilo koji zvuk govora, on ga vrati na mute. Probao sam neke varijante u sys.txt kod sound dela, ali bez uspeha. Mislim, to glasovno navođenje, u suštini većina i ne koristi, ali eto ako neko zna caku nek javi.

Probaj ovo:
https://kickass.so/igo-primo-2-0-1-...finity-ii-07-feb-2013-1920x1200-t8737554.html
 
Potrebna mi je osoba koja ima H7 da ocita CPU-Z i da baci scrinove ovde?! :D(baterija me najvise zanima)
 
Ima li ko problem sa igrama.Mene izbaci na meni posle nekoliko sekundi i postalo je iritirajuce.
 
Da li neko moze da mi kaze koja verzija Androida moze da se stavi bez rutovanja tableta?
 
Ne može ni jedan rom osim tog na koji je već preinstaliran, pretpostavljam
 
Gasi li se vama wireless cim uredjaj ode na spavanje tj cim se ugasi? Znaci nmg da podesim nikako da wireless bude upaljen zbog notifikacija i sinhronizacije.
 
Settings -> Wireless -> Advanced settings ->Keep Wi-Fi during sleep -> Always.

Doduse trosice ti malo vise baterije jer nece gasiti WiFi, ali sta je tu je.
 
Meni se ovo dešava na 785. Bez obzira na podešavanja, wifi se ugasi kad tablet ode u sleep mode.
 
Pa i meni, kazem sve je lepo podeseno ali nema sanse da ostane budan, cim ugasim ekran wifi se izgasi. Nosicu im ovih dana i zbog ekrana i zbog ovoga.
 
Pa i meni, kazem sve je lepo podeseno ali nema sanse da ostane budan, cim ugasim ekran wifi se izgasi. Nosicu im ovih dana i zbog ekrana i zbog ovoga.
Какав проблем имаш са екраном? Ја сам данас добио мој и екран ми изгледа као да је мастан или као да му је сваки други пиксел мртав. Најизраженије је на белој позадини. И wifi ми је фрустирајуће спор када је положен на сто..
Ево пар слика, не знам колико вам је јасно о чему причам
0cb7df014ad4ec26cf437cdbc6e51144.jpg

29401633a2bbef9bc6fd05ea0aa11efe.jpg

Још ја на почетку гланцам екран као ****** јер баш изгледа као да је умазан..
Заправо, wifi је ужас у свим положајижа на удаљености већој метар од рутера..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno