Šta je novo?

Tesla Smartphone 6 (iNew 7)

Ja ne znam kakva pravila su se krsila i zasto ljude ne pustite da iznesu svoja mišljenja. Ovo je pobogu forum, ljudi imaju pravo da kazu sta zele, ulaze u rasprave i slicno, tome forum i sluzi? Koliko vidim ni u jednom postu nije bilo psovki vređanja, ljudi su normalno komentarisali i postavljali pitanja.
 
Ljudi,nemojte tako,Nina se lepo i diplomatski obratila,mogli bi i vi... bez obzira sta kako...
I zahtevati od nje da vam odgovori na pitanje da li je rebrand... :)

Da li je ovde rec o istoj stvari?

http://voiceofserbia.org/de/content/„intel“-plant-serbien-das-„tesla“-handy-zu-bauen

Prevod sa g. trans. :

"In Serbia, should begin the production of mobile phones, the next year," Tesla "would mean in the initial series of 50.000 pieces", in Belgrade, the vice president of "Intel" John Davis stated. It is a local product with the software of "Intel". Davis, who had met with Prime Minister Dačić yesterday, said the technology would develop software engineers from Serbia. Dačić announced that Serbia had to be the ambition, a regional leader in the field of IT technologies.


Weasel style :D

cobra-slap-o.gif
 
Počelo je i brisanje postova, lol...

Nego, čeka se Sirius da javno odgovori da li je CT rebrandovao iNew V7 ili ne...

tvoji postovi su obrisani jer su bili vulgarni. Nemoj da kriviš bench moderatore zbog svog lošeg rečnika. To nema nikakve veze sa CT-om i Teslom.
 
Neces spamovati forum sigruno.



Zasmisli, obrisani postovi koji krse parvila lol lol lol lol...

Slobodno kopiraj post koji je obrisan i pokaži koje je pravilo prekršeno. Što reče čovek, ovo je forum i na njemu se razmenjuju miš5enja.

should begin the production

Hahah...ok, neka onda CT organizuje za medije turu po fabrici u kojoj "proizvode" Teslu. :D

Što se Nine tiče, lepo je što se uopšte pojavila da kaže nešto u ovoj temi...nije lepo to što je pokušala da nas hrani ba5ezgarijama kao što to rade sa neupućenima. Ok, nema veze, radi svoj posao...a ako ga već radi, neka slobodno i odgovori na pomenuto pitanje koje je veoma direktno i prosto. I to joj spada u opis posla, rekao bih.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja bih ti brisao postove samo zbog te 5 umesto slova "lj".
 
I ja bih tvoje zbog te profilne sličice, ali hej...ne pitamo se ni ti ni ja, srećom...
 
Ljudi,nemojte tako,Nina se lepo i diplomatski obratila,mogli bi i vi... bez obzira sta kako...
I zahtevati od nje da vam odgovori na pitanje da li je rebrand... :)

Da li je ovde rec o istoj stvari?

http://voiceofserbia.org/de/content/„intel“-plant-serbien-das-„tesla“-handy-zu-bauen

Prevod sa g. trans. :

"In Serbia, should begin the production of mobile phones, the next year," Tesla "would mean in the initial series of 50.000 pieces", in Belgrade, the vice president of "Intel" John Davis stated. It is a local product with the software of "Intel". Davis, who had met with Prime Minister Dačić yesterday, said the technology would develop software engineers from Serbia. Dačić announced that Serbia had to be the ambition, a regional leader in the field of IT technologies.


Weasel style :D


Ovo je u stvari samo još jedan PR text, tj marketing, koji nema veze sa stvarnošću. A stvarnost je tužna. Taj isti Intel koji je glamurozno otvarao razvojni centar i tu najavljivao ne znam ni ja šta sa političarima, preko noći je zatvorio isti taj dev.team, 70+ ljudi je ostalo bez posla preko noći, nisu mogli da uđu u svoj office da uzmu slike i pinklice sa stolova u airport city-ju.
Samo što ta vest nije bila tako glamurozno publikovana preko medija jer je, jel'te, nekako "nezgodna" pa je treba skrajnuti.
Imali smo ovde na forumu istaknute članove koji su i te kako pomogli da Tesla brend zaživi, nesebičnom podrškom tog istog multinacionalnog Intela. I tad nismo imali ove threadove ovog tipa, punih hejta, iako su i tableti bili realno rebrand.
Međutim, izgleda da je žica bila dosta zategnuta pa je sad pukla, da li zbog toga što cena više nije povoljna kao ranije za tablete ili nešto drugo, ne znam.
Šteta je velika što nekako ti uticajni ljudi na pozicijama, nebitno gde su (veliki distributer, predstavnik proizvođača) ne žele da čuju i vide dalje od svog ličnog interesa, pa samim tim ceo ovaj forum, ove diskusije i bunt, realno nemaju smisla niti efekta.
Naravno da je to teško prihvatiti (i meni kao i vama) ali to je realnost, trenutnog odnosa snaga u našoj zemlji, gde vladaju neka druga pravila. Pravila iz 90'tih, trenerke i patike u skupim kolima su ponovo tu.
I posle ovog posta, ne sumnjam da će me ponovo ti neki isti ljudi koje sam "zakačio" ponovo adresirati i "pozdraviti" na njima svojstven način, što mi takođe nikako nije jasno - jer navodno imamo zaštitu privatnosti na ovom forumu (koja, jbga, ne funkcioniše).
Živimo u užasnim vremenima, ko ne živi od IT-a u Srbiji (mislim ovde na komercijalni deo, kupi me prodaj me hardver) srećan je i nek ostane van.

Mislim da CT Distribucija i njihov Tesla brend na žalost neće uspeti, ali ne zbog toga što su ovde slali neke botove ili pravili prljave kampanje. ONi neće uspeti, jer to je nemoguće u savremenom svetu, gde se projektuje da će za 3 godine ostati 3, max. 4 velika PC proizvođača. Nisu uspele ni firme sa 10, 100x većim kapitalom od CT-a, i dovele su sebe na rub bankrota (Asbis i Prestigio su dobar primer) i ne verujem da postoji ikakav način da bolje prođe CT sa Teslom.

Ali eto, nek probaju i daj bože da se to ne vrati svima kao bumerang. Ako je Tesla morala biti, želim joj sreću, iako se ne slažem sa načinom na koji firma reklamira svoj proizvod, jer smatram da je primitivan i da dovolji ljude u zabludu.
Ali to je nešto što rade i svi drugi, upalite samo TV ako niste neko vreme i pogledajte vesti. Ispade da nam je super. Tako kaže premijer. A ako može on, što ne mogu drugi....

Živeli.
 
Pa kako iz CT nisu birali komponente? otisli su na sajt i videli specifikaciju telefona i rekli to je to, takav telefon sa takvim komponentama nama treba. I to je to. Sta tu treba vise da se bira?
No, da sam ja neki dr, mr ovde na ovom forum, ja bih ostavio samo one poruke koje su vazne za ovaj telefon, te testove, i tako to, i pitanja o problemima ako ih ima, i odgovore na njih. Sve ostalo zatrpava temu, ima 29 stranica, a bukvalno 2 starnice su dovoljne za sada.
 
Slavisa,pa ti si najvise trolovao na pocetku... ne bi valjda samog sebe brisao?
 
Da, brisao bih samog sebe, iako to ni nije bilo neko trolovanje. No rekao sam da nisam znao da komentari iz "test" rubrike idu direktno ovde na temu, da sam znao ne bih komentarisao uopste
 
Bi li neko mogao da uporedi ovaj telefon sa nekim drugim telefonima slične cene? Na primer, Lenovo S60 ili Huawei G620/630?
 
tesla je neuporediv...nema takvog garbagea za te pare nigde, samo u srbiji...
 
Poslednja izmena:
Sad gledam na netu, tu Shenzhen fabriku ne mogu nigde da nadjem u Srbiji. Da li neko iz CT moze da nam kaze nesto vise?
 
Poslednja izmena:
Lol...sad ce ta strana misteriozno nestati na ratelu :D
 
Sad ce da ispadne jos, da je ustvari inew comtradeov brend za ostatak trzista a tesla za nase trziste
 
trenutno je loto aktuelan ka najgora prevara u drzavi, niko nece sad da se bakce sa teslom.
 
Slobodno kopiraj post koji je obrisan i pokaži koje je pravilo prekršeno. Što reče čovek, ovo je forum i na njemu se razmenjuju miš5enja....
Na pijacu idi pa iskazuj svoje misljenje na taj nacin.
Na ovom forumu postoje pravila.

Neces vredjati nikoga niti ces koristiti izraze podobne za pijacu.
 
Poslednja izmena:
Ne bi me iznenadilo da u narednih nekoliko meseci neka velika državna služba poruči par hiljada ovih telefona.
 
Bio bi fazon da pocnu da ih poklanjaju gostima iz ino/stranim delegacijama i onda kad dodje neko iz Cajne preCednik da ga odlikuje sa jednim iNew rebrand Tesla smartfonom :d

Doci ce neki smartfoni, zuti smartfoni, nece piti vodu sa Morave ali ce se samorebrand-ovati u Tesla mudrofon :d
 
Poslednja izmena:
Na pijacu idi pa iskazuj svoje misljenje na taj nacin.
Na ovom forumu postoje pravila.

Neces vredjati nikoga niti ces koristiti izraze podobne za pijacu.

Ok...pošteno...kao što rekoh, kopiraj nam post sa mojim izrazom "za pijacu" koji je zaslužio brisanje, kako ubuduće ne bismo pravili slične greške i kako bismo forum održali čistim...?

Kad smo kod moralne čistoće foruma, imam predlog. Pošto cenim moderatore poput tebe, sa izuzetnim moralnim kompasom koji gore od že5e da forum učine family friendly mestom ali, avaj, ne stižu zbog silnih obaveza, rešio sam da ti pomognem. Pronalaziću postove po forumu koji sadrže "pijačne" izraze poput mojih a koji su ti promakli usled zauzetosti i podneću ti na uvid da ih obrišeš. Mislim da zaista nije fer da ostaviš utisak da si tamo neki koji ne vidi drveće od šume pa dopušta sebi da se hvata za random pijačarije dok druge propušta...pomisliće neko da imaš duple standarde ili si, ne daj Bože, lenj i neadekvatan kao moderator, a to bi bila gre'ota. Mislim da nisi takav čovek i ne zaslužuješ takvo miš5enje o tebi.

Dakle, spremam sam da ti pomognem u čišćenju foruma, hajde da ga napravimo lepšim mestom. Definišeš izraze koji spadaju u kategoriju pijačnih, ja ih potražim ovde na forumu (možemo početi sa ovom temom, recimo), uputim te za njih i ti te postove lepo obrišeš, sve do jednog pošto znam da si teme5an čovek i verujem da i tebi samom smeta što ne postižeš to...5udi smo, nismo mašne, imamo obaveze. Šta kažeš? Hoćeš da se zajedno otarasimo pijačnih izraza sa foruma?
 
ti prvo objani tu peticu u recima, a onda se pravi pametan da solis pamet weasel-u.
 
Nazad
Vrh Dno