Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice modela mislim da je najrealnije pratiti na www.lg.pl jer ovi televizori sto se kod nas prodaju i kod Madjara su iz Poljske. Nakon pojavljivanja u poljskoj nece puno proci do pojavljivanja u Madjarskoj a kad se tamo pojave ubrzo i kod nasih sa KP. Ali pre toga mora da usledi ciscenje lagera u Madjarskim prodavnicama. Vreme je pred nama. Po mojoj proceni pustanje u prodaju nove serije za 2013 u februaru.

@balkanac
0 sati. Mada ako te je zapao neki model koji je bio u izlogu i radio mesec dva u prodavnici oni ga racunaju kao novog i ako ima par meseci rada. Ali nije to toliko alarmantno mada takav tv trba da ide nesto nize od PRAVE cene to je neko nepisano pravilo. Nasi trgovci vole i ciljaju bas takve. Jer mogu da ostvare malo vecu zaradu na njima.
Hvala na brzom odgovoru.
 
Sto se tice modela mislim da je najrealnije pratiti na www.lg.pl jer ovi televizori sto se kod nas prodaju i kod Madjara su iz Poljske. Nakon pojavljivanja u poljskoj nece puno proci do pojavljivanja u Madjarskoj a kad se tamo pojave ubrzo i kod nasih sa KP. Ali pre toga mora da usledi ciscenje lagera u Madjarskim prodavnicama. Vreme je pred nama. Po mojoj proceni pustanje u prodaju nove serije za 2013 u februaru.

Ovo se dobija na stranici www.lg.pl :

Chcesz być twórcą portalu miasta Legnicy?

Napisz do mnie !


????
 
Skoro pa sam totalni duduk no pomozite. Čitajući shvatio sam da Samsung UE32EH5000 ipak ima 50Hz dok ovaj LG 32LS3450 ima 100Hz!? Full HD rezolucija mi i ne igra neku ulogu jer bi se privenstveno gledale utakmice pa tek onda filmovi. Znači pitanja bi glasila ovako:

1. Da li je LG bolji za sport?
2. Da li oba puštaju filmove preko usb-a?

To je sve što me zanima, hvala :wave:
 
Oduvek svi govore da je Plasma najbolja za sport.
Realnije boje itd.
 
Ovaj tv ide u malu sobu, pitanje je bilo više nego jasno, nemoj da širimo temu. Poz
 
@Agr3ssor
Terba samo proveriti dali je tih 100Hz na LG-u realna hercaza sto je veoma diskutabilna stvar, ako jeste definitivno je bolji za sport i brze scene. Probaj na nekim od stranih sajtova (.uk .hr .si) da potrazis taj podatak za frekvenciju koliko svtvarnih herca ima.
 
Našao sam ovo za sad 60Hz Screen Refresh Rate; reduces blur and pixelation during action-packed scenes. Eto nije ni 100 ni 50 već 60 :trust:
 
Bolje da nisam ništa ni pitao, tek sad ne znam ništa :d A na tim stranim sajtovima kažu 60, valjda tih 10 nešto vredi +ta neka čuda luda za ubrzanja.
 
Bolje da nisam ništa ni pitao, tek sad ne znam ništa :d A na tim stranim sajtovima kažu 60, valjda tih 10 nešto vredi +ta neka čuda luda za ubrzanja.

Pogledaj naslov teme pa razmisli da li je tvoje pitanje u pravoj temi ? Otvori lepo novu temu sa pitanjima, takodje o hz, plazmama i lcd mozes da iscitas dovoljno materijala.
 
Ne bi ni pitao da nije pitano i polemisano o svemu i svačemu.. e moj komšika kakav si,)
 
Mozda bolje sacekati i prikopiti koji evro vise pa kupiti nesto malo bolje.
 
Ne bi ni pitao da nije pitano i polemisano o svemu i svačemu.. e moj komšika kakav si,)

Da ti si mi bas super komsija vidis da je aktivna tema o tv pa lenj da nesto malo vise procitas odlucio si da ovde resis svoju dilemu ? I sad ja ne valjam ... cccc
 
@lopkoim
Koliko dugo si cekao od Andora tv i xbox? Da to nije onaj sto je meni trebao ici :D Istu cenu sam dobio od njega bio 780 eura. Nego zvao sam na KP nekog preprodavca ili sta je vec... Nudio mi je za xbox 150 eura, tako ako te mrsko da ga prodajes danima eto resenja :)

Zvao sam LG Srbija i receno mi je da garancija od 5 godina vazi na televizore kupljene do 31.12.2012. Znaci potrebna je garancija, fiskalni i sertifikat, i moraju da uvaze garanciju od 5 godina (barem je tako za ove kupljenje kod nas). Na garanciji od PiN-a sto sam dobio pise 2 godine, ali LG Srbija uz sertifikat daje produzenu garanciju od 5 godina (to je ta promocija).
 
Како су мени рекли та продужена гарација се односи на могућност надограђивања софтвера самог ТВ-а. Значи прве две године поправљају све (мислим да је била прича и да долазе на кућну адресу), а после мораш да носиш код њих и имаш могуђност да учиташ нови firmware за ТВ, програме и да не заборавим да довучеш нову верзијуAngryBird, када се појави :)
 
Može neko da mi pošalje na pm neki broj prodavca koji je u NS, pokupio bi jedan moj drug lično tv?
 
Da li moze i meni neko na pm da posalje broj nekog iz Novog Sada ko prodaje televizore?
 
Da li neko od ovih ljudi koji donose televizore iz Madjarske mogu da donosu i opremu za racunare tipa SSD diskove, procesore i slicno? Ako znate nekog ko se tme bavi posaljite mi kontakt ili link...
 
mislim da to nije toliko jeftinije kod njih...
 
Takve stvari se donose licni ;)
 
Upravo tako te stvari donosis sam. Jer su sitne lako se penesu cak i rancu i po dzepovima. Odradis povracaj poreza neplatis carinu pa mozda nadjes neku racunicu ali licno mislim da je mala. Prvo malo pro googlaj pa uporedi cene koristi pretrzivace
shopmania.hu
argep.hu
 
Da li je dobra cena 400e za LG 32ls570s ili da probam jos da spustim? To sam nasao kod coveka koji ovde prodaje.
 
Vako ljdui
Pitao sam ovde pre mesec dva koji tv da uzmem,i na kraju uzeh es 8000
Utisci o tv su katastrofa sto se tice funkcija,slika je vrh
Televizor je kao da ste na pentium 3 instalirali windows 7.Sve ali bas sve radi sa nekim lagom,pvr funkcija je smesna :),ali stvarno,da bi je aktivirali svaki put morate rucno da je pokrenete,youtube kad ga kliinete 30-45 sec da se pokrene,web browser neupotrebljiv kao i skajp.Mislim sve te smart funkcije ima ,ali to tako ocajno radi da vam se nemili da ih koristite.HDD na kojem su mi filmovi,svaki put kad kliknem media precesljava da vidi ima li kakvih promena,pa vam izbaci ako ste snimili neki novi film,sto jes fensi,ali svaki put cekate pola minuta da on to iskenira.listu kanala kad stisnem cekam sekund da se pojavi i sve tako prilicno jadno....
stari samsung c 650 je bog za ovaj,mozda nije smart ali ovo sto nije smart guta ko zmaj ovaj novi sve radi sporo.Ako imate jos nekih pitanja tu sam
 
Da li je dobra cena 400e za LG 32ls570s ili da probam jos da spustim? To sam nasao kod coveka koji ovde prodaje.

Neki su dobijali cenu 370 za taj TV. Mada, Andor mi je sada rekao da su prošle novogodišnje rasprodaje i da je cena televizora veća.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno