Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,
prvo da se predstavim, Marko iz NS-a,
a zamolio bih vas za iskustva oko samsungovog ue32eh5000 modela. Naime model je na akciji u Metrou i planiram da ga kupim, pa eto čisto neko isustvo oko tva ( na onom hdtelevizija nema kritika) i da li da vijam veću Hz-žu ili je dovoljna 50 Hz za gledanje filmova. Što se interneta tiče ne bih plaćao smart opcije jer planiram da kačim laptop (i5, 6GB rama, 1GB geforce) na tv. Povraćaj iz metroa se može odraditi bez problema?
Hvala Vam unapred
 
Marko 50Hz je premalo za tv bezi od toga jer imaces duhove na brzim scenama i jos dosta mana jer stari crt televizori imaju toliko neki i vise
 
Marko 50Hz je premalo za tv bezi od toga jer imaces duhove na brzim scenama i jos dosta mana jer stari crt televizori imaju toliko neki i vise

Ja imam veoma dobra iskustva ,sa ovom modelom ,klinci ga imaju u sobi,i slika preko obicne kablovske je veoma dobra za ovu klasu tv-a.A sto se tice 50 hz,mislim da neces imati nikakvih problema,slazem se sa madjijom da je 100hz bolji izbor ali takvi modeli kostaju,mnogo vise od pomenutog.
 
Koliko košta na akciji u Metrou? Ja bih pre išao na LG32LS5600, 335e je na KP.
 
Momci, hvala na brzim odgovorima.
Dijabolik recite mi da li ste probali neki ozbiljniji full HD preko usba na tvu. Da li se Vama desavalo da negde secka nešto?
Nažalost cena igra ulogu, opet ako imate neki best buy do 350€ recite. Ovaj me košta oko 260€ sa gorivom.
 
Momci, hvala na brzim odgovorima.
Dijabolik recite mi da li ste probali neki ozbiljniji full HD preko usba na tvu. Da li se Vama desavalo da negde secka nešto?
Nažalost cena igra ulogu, opet ako imate neki best buy do 350€ recite. Ovaj me košta oko 260€ sa gorivom.

Ma druze uzimaj i uzivaj,za te pare ,neces naci nista bolje.Mahom klinci gledaju crtace preko usb-a,ali probao sam gospodara prstenova ,radi super ,ali nisam siguran da li je bio u full hd formatu.Nesto mi nije jasno ,jel ti kupujes tv ,ovde kod nas ili ides za Madjarsku.Ako ti je limit 350 eura a ides van mozda mozes pogledati vecu dijagonalu.
 
Poslednja izmena:
Živim u stanu 21m2 i soba mi je 3x4.5 i kako god da okrenem veći mi ne treba, a i ne bih davao preterano para jer nisam zaluđenik za zatvoren prostor. Mesečno ako pogledam koji film na preporuku i koji sportski događaj. Na poslu provodim dosta i ovih <300€ mi je trećina plate i nije mi neki izdatak. Pre ću razliku "uložiti" u vikendicu na Fruškoj i uživati sa društvom kad bude lepše vreme...
Planiram da prošetam do Metroa, rezervisao sam telefonom danas, imaju 3 komada. Treba da samo skontam ulaz u meni tv-a i sta tu da pogledam ( časovi rada i slično). Primetio sam da ima na forumu, ali takođe ima i dosta strana već dva dana čitam postove, pa cu kasnije listati...
Da Vas ne davim puno, hvala Vam na savetima, a ako mi prođe šema na granici rado cu podeliti sa Vama pa da ostane nešto para i u kući...;)
Prijatno i uživajte u predstojećim praznicima.
 
T2 je već zadejstvovala. Može da se gleda, mislim, 11 kanala (rts1 i 2, rts hd, rts digital, prva, b92, ...)

Mani tih 11 ili koliko vec kanala... kada bude "zadejstvovala" za sve kanale i celokupan opseg - onda kupuj(te) takav TV.


krastavac, TV se ne kupuje zarad 11 kanala...
 
Momci, hvala na brzim odgovorima.
Dijabolik recite mi da li ste probali neki ozbiljniji full HD preko usba na tvu. Da li se Vama desavalo da negde secka nešto?
Nažalost cena igra ulogu, opet ako imate neki best buy do 350€ recite. Ovaj me košta oko 260€ sa gorivom.
Na KP se raspitaj za LG 32LS570S, može se naći za 350-360, ako gledaš sport 100Hz i više baš znače.
 
Živim u stanu 21m2 i soba mi je 3x4.5 i kako god da okrenem veći mi ne treba, a i ne bih davao preterano para jer nisam zaluđenik za zatvoren prostor. Mesečno ako pogledam koji film na preporuku i koji sportski događaj. Na poslu provodim dosta i ovih <300€ mi je trećina plate i nije mi neki izdatak. Pre ću razliku "uložiti" u vikendicu na Fruškoj i uživati sa društvom kad bude lepše vreme...
Planiram da prošetam do Metroa, rezervisao sam telefonom danas, imaju 3 komada. Treba da samo skontam ulaz u meni tv-a i sta tu da pogledam ( časovi rada i slično). Primetio sam da ima na forumu, ali takođe ima i dosta strana već dva dana čitam postove, pa cu kasnije listati...
Da Vas ne davim puno, hvala Vam na savetima, a ako mi prođe šema na granici rado cu podeliti sa Vama pa da ostane nešto para i u kući...;)
Prijatno i uživajte u predstojećim praznicima.

Kako zelis ,ali iskreno ,moje misljenje ,je da je to mala dijagonala za taj prostor,ali ako gledas povremeno ,ne treba ti veci.Javi obavezno kako si prosao.
 
@CAR: Iskreno, meni je i tih 11 kanala puno. Meni TV treba prvenstveno da bih puštao filmove sa kompa (da ne žuljim d...pe na naudobnu stolicu i buljim u monitor od 20").
Ali ako već može da se nađe TV sa T2 tjunerom što ne iskoristiti da ne bih posle morao da kupujem još i taj set top box (što je još jedan izdatak).
 
posto ne bi nista od masovne organizacije...cimao sam se sa par prodavaca i par puta sam cekao po dan dva i nista...onda sam pozvao andora sa kp i dog se za minut...
otisao sam kod njega kuci u temerin i uzeo lg 42 lm 660 s + xbox za 780 e sa pet godina garancije na tv

sta mislite kako sam prosao?
za koliko moze da se proda xbox ?
i dal neko zna ko ima 42 lm 660 s dal moze da se slika sa pc prebaci bezicno nekako? tj ja bi pes da opalim na novom mezimucu a ako je moguce nekako da se veze bezicno???
 
To nije losa ponuda.Xbox se prodaje zavisno od modela ,minimum 200-220 eura.
 
Poslednja izmena:
posto ne bi nista od masovne organizacije...cimao sam se sa par prodavaca i par puta sam cekao po dan dva i nista...onda sam pozvao andora sa kp i dog se za minut...
otisao sam kod njega kuci u temerin i uzeo lg 42 lm 660 s + xbox za 780 e sa pet godina garancije na tv

sta mislite kako sam prosao?
za koliko moze da se proda xbox ?
i dal neko zna ko ima 42 lm 660 s dal moze da se slika sa pc prebaci bezicno nekako? tj ja bi pes da opalim na novom mezimucu a ako je moguce nekako da se veze bezicno???

Kako si siguran da je garancija na 5.godina ti kod Andora su iz e digitala a evo pogledaj link

iz kog ja donosim zakljucak da ta ponuda nije na 5.godina to jest ima mogucnost da bude 5. ali se to posebno placa
http://screencast.com/t/q4GchUZY3CX
PROVERI TI TO MORA DA PISE NA GARANCIJI !
Ali u svakom slucaju malo jeste zajebanije prodati xbox ali kontam zakaci negde oglas pa otici ce jer svaka roba ima svog kupca. Cak i da ga das nize od realne cene proci ces bolje 70tak eura nego da si ga kupio samog od ovih sa KP. Cak i da je dve godine garancije u sta sam 99% siguran to je dobra kupovina i super tv, neces se pokajati budi siguran.
 
nisam siuran za garanciju...na garanciji mi ne pise...

al u svakom slucaju bio sam kod njega kuci i napravili smo dog. da ako nesto ne bude ok da on to nosi tamo zbog roka od 10 dana...

a i uzdam se u onih tri posto e sad dal to bese za samsunga ili lg ne secam se :)
 
Ja mislim da je to 2.godine a sta je tih 10.dana .
Mada mislim da nemas razloga za strepnju nekvari se tv tako lako.
Sta si radio sa xbox-om prodaj to jel ice i njemu cena dole cim je na tako nekim akcijama. Nije on dzabe gratis uz tv da im ide dobro prodaja nebi on bio na akciji sa televizorom. Okaci neke oglse i nebudi skup pa ce se brzo i prodati.


A ZA GARANCIJU POGLEDAJ DOBRO uvelicaj sliku to sam ja snimio screnshot kod sebe na komp jer tu ponudu vise nemas na sajtu eDigitala
http://screencast.com/t/q4GchUZY3CX

I nek te sluzi taj LG ja sam prezadovoljan a i moji ukucani sin narocito jer po ceo dan igra PES 2013 na njemu i ja malo sa sinom kad stignem od posla. Jos kad ovih dana uvedemo d3 go i jos neke stvri sa SBB-a bice BABA ROGA
 
Drustvo,

ukoliko nekoga zanima Samsung UE40ES6100 ima ga trenutno u Auchanu u Segedinu za 189.999 forinti ili 73.700 dinara. Kada se skine porez, cena je oko 58.220 (u nasim marketima je cena izmedju 89.000 i 99.000+)
 
@CAR: Iskreno, meni je i tih 11 kanala puno. Meni TV treba prvenstveno da bih puštao filmove sa kompa (da ne žuljim d...pe na naudobnu stolicu i buljim u monitor od 20").
Ali ako već može da se nađe TV sa T2 tjunerom što ne iskoristiti da ne bih posle morao da kupujem još i taj set top box (što je još jedan izdatak).

Shvatam ja tebe u potpunosti, ali nece svi da kupuju TV zarad 11 kanala ;)
Niti pak treba to da rade...

Poenta jeste da ne treba sad kupovati (tj. zuriti sa kupovinom) bilo kakav televizor koji ima DVB-T2 upravo zato sto je izbor kanala nikakav... a pritom verujem i da izbor samih televizora nije nista bolji, sumnjam da ih ima k'o pleve da mogu da se biraju modeli.
Nego lepo, kada se T2 omasovi i postane de fakto standard (a samim tim bude i pregrst modela koji podrzavaju ovaj standard)... e, onda u kupovinu DVB-T2 televizora.
 
Jel zna neko otprilike kad ce biti pusteni modeli za 2013 god u prodaju, konkretno me interesuje LG i posle koliko vremena ih dobijaju prodavci sa KP sajta?
 
Jel zna neko otprilike kad ce biti pusteni modeli za 2013 god u prodaju, konkretno me interesuje LG i posle koliko vremena ih dobijaju prodavci sa KP sajta?
Od danas pa narednih par dana je valjda promocija noviteta u las vegasu samsunga lg itd., generalno tih i slicnih tehnologija, CES . A u prodaji kod ovih nasih madjara moje licno misljenje , nece bas brzo! Mozda ako neko zna kako je bilo na pocetku prosle god kada su izbacili es seriju pa potome zakljuciti da mozda i ove bude tako!
 
Mislim da nece pre aprila-maja jer sam tako i ja prosle godine cekao modele.
 
Jel zna neko otprilike kad ce biti pusteni modeli za 2013 god u prodaju, konkretno me interesuje LG i posle koliko vremena ih dobijaju prodavci sa KP sajta?

Mene isto interesuje lg,mislim da pre stižu u HU pošto im je lager u Budimpešti i ovi naši domaći prodavci odande nabavljaju.Kad bude u mađarskoj biće sigurno i na KP
 
Mene to isto interesuje ali zato što se nadam da će biti nekih rasporodaja prošlogodišnjih modela :)
 
Sad citam kod legende da ti je minimum 3tv! Ja i dalje hocu 6540 za 620e ako hoce i legenda svoj onda samo jos jedan fali i mozes slobodno po tv. na pp ti pustam moj br tel i podatke iz moje lk ako sumnjas da po tv necu doci sto mi je mnogo blize nego da po tv idem za su ili ns! eto mozda jos ima nade.

Pozdrav! I mene zanima model 6540 pa sam hteo da te pitam,dali si ga slucajno imao prilike da ga vidis uzivo i da ga testiras. Po specifikacijama,6540 mi se cini kao dobar izbor!!!???
 
0?
 
Sto se tice modela mislim da je najrealnije pratiti na www.lg.pl jer ovi televizori sto se kod nas prodaju i kod Madjara su iz Poljske. Nakon pojavljivanja u poljskoj nece puno proci do pojavljivanja u Madjarskoj a kad se tamo pojave ubrzo i kod nasih sa KP. Ali pre toga mora da usledi ciscenje lagera u Madjarskim prodavnicama. Vreme je pred nama. Po mojoj proceni pustanje u prodaju nove serije za 2013 u februaru.

@balkanac
0 sati. Mada ako te je zapao neki model koji je bio u izlogu i radio mesec dva u prodavnici oni ga racunaju kao novog i ako ima par meseci rada. Ali nije to toliko alarmantno mada takav tv trba da ide nesto nize od PRAVE cene to je neko nepisano pravilo. Nasi trgovci vole i ciljaju bas takve. Jer mogu da ostvare malo vecu zaradu na njima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno