Šta je novo?

Kućna multimedija Televizor do 70.000 RSD

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Milan89bg

Cenjen
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruke
43
Poena
160
Moja oprema  
Pametni uređaji
S23 plus, Huawei watch gt 3, freebuds 4i, Mi air fryer, Smartmi purifier, Mi blender itd...
Pozdrav ljudi,
Kupujem novi televizor, minimum 55'' do visine budžeta u naslovu. Vidim sad da je na akciji hisense a7500f za 65k i dobija se soundbar uz njega, plus 7 godina garancije, da li mislite da se isplati ili imate neku bolju preporuku?
 
Pozdrav ljudi,
Kupujem novi televizor, minimum 55'' do visine budžeta u naslovu. Vidim sad da je na akciji hisense a7500f za 65k i dobija se soundbar uz njega, plus 7 godina garancije, da li mislite da se isplati ili imate neku bolju preporuku?
I ja razmisljam da ga kupim, jel si pazario i imas li nekog ko ima ovaj TV? Kakvi su utisci, ja citam vec par dana i ljudi se zale uglavnom na njegov OS ostalo je OK sto se tice TV-a...
 
za utiske o tom modelu videti u Hisense temi u delu "kućna multimedija"
 
Nisam kupio i dalje se premišljam koji je najbolji izbor. Gledam i TCL 55C815, Hisense U7QF, ali njima je nešto jača cena trenutno.
 
Vredi li cekati dolazak novih modela od TCL, Hisense...?
Vredi, ako si besmrtan... ;)

Ako tako razmišljaš ništa nikad nećeš kupiti jer će sledeće godine biti bolji model na raspolaganju za iste pare, i tako u krug...

Nažalost, iz primera HW, vidimo da više i nisu iste pare u pitanju već da cene rastu, pa za "isto" moraš da daš više para.
 
Svi smo besmrtni dok se ne dokaze suprotno :) Cak i cesto i zivimo i radimo kao da smo besmtrni :)

Ali na temu sada - vredi samo da cekas ako nesto konktreno i jasno cekas. Nesto sto ti je posebno bitno i da to cekas do par meseci i naravno da mozes da cekas. U svim ostalim situacijama cekanje ne vredi bas jer sto kolega rece nismo besmtrni. Kad nam treba , treba nam... Svake godine dolaze bolji tehnicki uredjaji i uvek ce tako biti
 
Vredi, ako si besmrtan... ;)

Ako tako razmišljaš ništa nikad nećeš kupiti jer će sledeće godine biti bolji model na raspolaganju za iste pare, i tako u krug...

Nažalost, iz primera HW, vidimo da više i nisu iste pare u pitanju već da cene rastu, pa za "isto" moraš da daš više para.
Evo ja vec 3 godine kupujem novi TV :LOL:
 
Nazad
Vrh Dno