Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ćale na prepaidu dobio 5000din popust za telefon na rate, pretpostavljam da treba da pređe na postpaid da bi iskoristio to?
 
Ovaj Plavi petak traje duze! Izaberite petak, subotu ili nedelju, kliknite na www.tln.rs/mt i osvojite poklon! Samo jedan poklon ceka na Vas!


Stigla ova poruka od Telenora.
 
LOL

b5d69c500bf80c8c18f3c83d36785af4.jpg
 
Deezer koristim skoro od pocetka, isao je u prenesi play pakete i dobijalo se po 500 megabajta mesecno za koriscenje istog. Od tada nisam nikada skidao muziku, par pesma sam uploadovao preko deezera sa kompa i to je to. Bilo je price na sada vec ugasenom telenor forumu da ce biti ugasen. Cak je i radjena anketa mozda pre vise od godinu dana. Sve u svemu Novinarnicu su ugasili, pa NBA i ranije ako se dobro secam jos neku sportsku aplikaciju. To su dodatne usluge, tako da nemamo prava na raskid ugovora ukoliko dodje do gasenja deezera.
 
Tako je, i za superset i sve ostalo uvijek je važilo da Telenor zadržava pravo da po nahođenju mijenja uslove i ugasi promocije/servise po volji.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Hbo go i deezer nece gasiti. Da to urade otislo bi im 70% korisnika. Novinarnica,nba i ostlao su nebitni.
 
Mene bi samo izdiglo ako ugase deezer, to jer je moj account sada vezan, permanentno za onaj kod koji sam dobio od telenora. Taj kod ne mogu da menjam, ni bilo šta. Što znači da ako bih i posle toga hteo da kupujem deezer, morao bih da pravim novi account... Sve plejliste ne bih mogao da koristim


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Da li si siguran da ne može da se nastavi upotreba naloga van Telenor pretplate? Deezer to neće dozvoliti. Koliko se sećam, moj Deezer nalog, od pre Telenora, sam nekako merdžovao sa Telenor. Verujem da će na sličan način biti rešeno ako Telenor isključi deezer.
 
Dok sam bio prepaid, ja sam od majkinog postpaid broja iskoritio kod i linkovao na moj nalog. Kod nje aktivirao deezer, ona je dobila 10GB i kod za premium. Ja normalno koristio kod samo za premium. Posle godinu dana, ja pređem na postpaid i hteo sam svoj kod da unesem a kod majke da deaktiviram. Nisam mogao, ni telenor ni deezer mi nisu pomogli... Zatim je tu nastao neki bug, kod majke je deezer deaktiviran, moj kod stoji neiskorišćen a ja imam premium... To niko ne zna zašto, ni kako, ni telenor, ni deezer. Tako da ja dobrih godinu dana imam besplatan deezer premium, aktiviran u moj telenor aplikaciji samo zbog onih 10Gb, a kod stoji neiskorišćen.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Mene bi samo izdiglo ako ugase deezer, to jer je moj account sada vezan, permanentno za onaj kod koji sam dobio od telenora. Taj kod ne mogu da menjam, ni bilo šta. Što znači da ako bih i posle toga hteo da kupujem deezer, morao bih da pravim novi account... Sve plejliste ne bih mogao da koristim


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
Grešiš, account ti je vezan za username (email) a ne za kod. Ja sam aktivirao Deezer na dva različita broja, naravno to podrazumeva dva različita koda, i sve je ostalo identično. Sad trenutno nemam Deezer, ustvari imam besplatnu verziju pa nemam neke premium funkcije, ali account je isti, sve plej liste su tu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
d8aca4ad9b1e428bc602414d0b8e2041.plist

ef82b0481e92cc3112d0ae2fd67b4ea2.plist

1b6bf657e366240be8908591d5fea60f.png


I tako ja već godinu dana imam besplatan deezer od telenora. Telenor kaže da je deaktiviran a deezer kaže da je aktiviran od strane telenora, eh...
 
Poslednja izmena:
Grešiš, account ti je vezan za username (email) a ne za kod. Ja sam aktivirao Deezer na dva različita broja, naravno to podrazumeva dva različita koda, i sve je ostalo identično. Sad trenutno nemam Deezer, ustvari imam besplatnu verziju pa nemam neke premium funkcije, ali account je isti, sve plej liste su tu.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Pa da, tvoj account ostaje, samo što prelazi na free ali ne možeš više da kupiš premium. Jer taj kod jednom kad uneseš, on ti tu ostaje i to je to. Kad on istekne, tj. kad ga više niko ne plača, aplikacija pređe na free i ne možeš da dodaš drugi ili da plaćaš karticom


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Pre godinu dana je moglo. Jedino ako su sada nesto promenili u šta sumnjam.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Uglavnom, ja nisam mogao. Nadam se da neće gasiti deezer, pa da treba i da isprobam ponovo [emoji16]


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Očigledno je da u tvom slučaju postoji neki problem, ali to nije pravilo. Verujem da je nalog može da se prevezuje na različite operatere bez posledica. Ovo kod tebe je neki bug, koji se niko ne trudi da reši, koristeći "nije kod mene" pristup.
Pozdrav
 
Dobio sam sms da dođem u radnju, jeftiniji telefoni...

Obzirom na popust od 50% na pretplatu, dobar sam 1000 din minimum mesečno. Ako uzmem telefon, pretplata mi je skuplja za min 600 din. Znači, bilo koji telefon da uzmem, košta me 24x600din plus cena telefona. Treba baš da pojeftine...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Pa da, tvoj account ostaje, samo što prelazi na free ali ne možeš više da kupiš premium. Jer taj kod jednom kad uneseš, on ti tu ostaje i to je to. Kad on istekne, tj. kad ga više niko ne plača, aplikacija pređe na free i ne možeš da dodaš drugi ili da plaćaš karticom


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
Imao sam i ja free nalog, vise od 2 godine, plus kod na aplikaciji koji nije bio aktiviran, igrom slucaja sam pitao za pomoc oko logovanja na aplikaciju koja se sama izlogovala u jednom momentu. Tada su skapirali da imam 3 uredjaja aktivna na profilu iz 2014, koja su mi deaktivirali i onemogucili mi da koristim liste godinama unazad kreirane. Veoma lose korisnicko iskustvo.
 
Ako nekom treba Chipsy kod.... FUGEED

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel to telenor trokirao? Ne mogu nikoga zvati sa telenor brojeva stalno izbacije network busy dok sa mtsa mogu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Raspao se telenor ali im internet radi, sva sreca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Chipsy: CAD6JE

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nakon što su otprhnuli suprugu za promenu paketa (tražili smo Total 2 sa popustom 50%), pre nekoliko dana podneli smo zahtev za prelazak na pripejd.

Danas su zvali i ponudili Total 2 za 975 din bez duplih Gb ali sa dodatnih 10Gb za 2 app po izboru.

Valjda rade po app principu, mejlom su odgovorili da može samo Total 2 sa 20% popusta. Glupost.
 
Vidim da se trenutno ispod žita nudi popust 50% na pretplatu ili 10.000 za telefon.

Zanima me ako se izabere telefon, da li neko zna da li je cena pretplate u punom iznosu ili ona umanjena sa sajta pod "ponuda na rate"?

Inače mi je neverovatna Telenor politika da nevezano za to da li si uzeo total 2 ili total 30 cena telefona na rate bude identična. A o popustu od 10din i da ne govorim...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidim da se trenutno ispod žita nudi popust 50% na pretplatu ili 10.000 za telefon.

Zanima me ako se izabere telefon, da li neko zna da li je cena pretplate u punom iznosu ili ona umanjena sa sajta pod "ponuda na rate"?

Inače mi je neverovatna Telenor politika da nevezano za to da li si uzeo total 2 ili total 30 cena telefona na rate bude identična. A o popustu od 10din i da ne govorim...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Da da, cena pretplate je za 'ponuda na rate'. A pogodnost je u smislu da je to kredit za uredjaj pa mozes kad god da otplatis, a ostaje ti umanjena cena pretplate.
 
Ako ima neko Chipsy kod neka pošalje u dm...

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno