Šta je novo?

Telekom IPTV i smart tv

CarnX

Slavan
Učlanjen(a)
28.05.2005
Poruke
3,540
Poena
475
Moja oprema  
Mobilni telefon
P30 lite
Pristup internetu
  1. Optički internet
Zanima me da li mogu nekako da povezem iptv sa smart tv-om a da preskocim onaj iptv set top box. U prevodu, ne bih da koristim daljinac od iptv-a vec od TV-a...
 
ja znam,da moze kontra,daljinac od IPTV i za STB i za TV....a ne verujem da ce daljinac od TV da vidi STB(potrebno je da podrzava HDMI CEC)onda bi mozda i moglo....
 
Ne, ne... Nisi me razumeo... Za kablovsku digitalnu je dovoljno da ubodem koaksijalni kabl u tv i to je to... Nije mi potreban digitalni risiver (za stari tv je potreban digitalni risiver za kablovsku ako hocu digitalnu da imam na njemu)... Zanima me da li postoji takva kombinacija da koristim risiver u tv-u a ne onaj telekomov stb... znaci ne bih da koristim stb i njegov softver (programme guide) vec hocu da koristim softver (programme guide) na TV-u...
 
ne moze to...probali su ljudi to jos kad se pojavio IPTV sa kompom....nije dalo neke rezultate...a tek nece na Tv-u....
 
To je glupo... :(
 
a sto je glupo...pa zar.mislis da bi se njima isplatilo da ti daju IPTV,bez STB-a....pa da tako moze...verujem da bi brzo provalila fora da ostali koriste free na kompu...
 
Nisam bas siguran da bi mogao da koristis free iptv da STB nije potreban ali ajde...
 
pa to ti ja i kazem...Treba STB...a ako hoces kombinacije sa Free IPTV(ali ne ovaj Telekom)onda moras da juris strimove,i da ih eventualno sam slazes za TV,komp,ili nesto drugo....
 
Jos jedno pitanje u vezi Telekomovog iptv-a... Da li moze nekako da se promeni format slike da ne bude 4:3 nego 16:9 a da ne bude razvucena? takodje, ostrina (rezolucija) slike na 40" tv-u je dosta losa...
 
Nazad
Vrh Dno