Šta je novo?

Telekom Hg520s jel crko ?

kimimax

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2008
Poruke
113
Poena
320
imam hg520s ruter danas kad sam ustao video sma da mi net ne radi lampice na ruteru rade ali Interner i power lampica desava se da se gase pa se upale pa se onda upali sve lampice i kad udjem u browser power lampica se gasi pa zatim upali a onda internet lapica ugasi i sve tako zvao telekom oni testirali kazu da mi net radi imam protok meni deluje da je modem crko :crash: ?
 
imam hg520s ruter danas kad sam ustao video sma da mi net ne radi lampice na ruteru rade ali Interner i power lampica desava se da se gase pa se upale pa se onda upali sve lampice i kad udjem u browser power lampica se gasi pa zatim upali a onda internet lapica ugasi i sve tako zvao telekom oni testirali kazu da mi net radi imam protok meni deluje da je modem crko :crash: ?

Dali je tebi internet konekcija stabilna, problemi u radu, pucanje veze ili tebi ipak sve radi ali hoćeš drugi ruter pa ono... :)
 
Poslednja izmena:
^ :D

Meni se cini da ti je adapter za napajanje pri kraju, pa nedaje dovoljno struje i ruter se restuje :) Ako imas neki drugi sa istom voltazom i maperazmo verovatno 9V probaj
 
Meni Hg520s radi tako već godinu dana, ali dok ima net-a ne menjam ništa...:)
 
imam hg520s ruter danas kad sam ustao video sma da mi net ne radi lampice na ruteru rade ali Interner i power lampica desava se da se gase pa se upale pa se onda upali sve lampice i kad udjem u browser power lampica se gasi pa zatim upali a onda internet lapica ugasi i sve tako zvao telekom oni testirali kazu da mi net radi imam protok meni deluje da je modem crko :crash: ?

Imao sam i ja danas identičan slučaj kao tvoj. Takođe sam pomislio da je problem do rutera ali u kasnim popodnevnim satima se sve normalizovalo i sada radi bez problema. :)
 
Imam takodje problem sa dotičnom ruterom. Povremeno mi se izgubi konekcija, sve lampice na ruteru rade i onda samo reset rutera pomaže. Takodje sam zvao telekom i naravno odjebali su me kao sve je u redu, a ja počinjem da gubim strpljenje :D. Šta mislite šta bi moglo da pravi problem.
 
To je nesto do njih. Isto sam imao slican problem juce oko podneva. Pozvao sam korisnicki i kasnije sve se vratilo na staro. Jedino su mi savetovali da resetujem router.
 
Hvala svima resen problem posle 5 sati ruter se stabilizovao al stavrno mi bilo cudno kad sma video da power lampica se gasi :d
 
Nazad
Vrh Dno