Šta je novo?

Telekineza

duqey

Cenjen
Učlanjen(a)
08.04.2009
Poruke
77
Poena
159
Postavite slike svojih telefona, da vidimo kakvih kineza ima u ponudi.
 

Prilozi

  • IMG_4382.jpg
    IMG_4382.jpg
    434.1 KB · Pregleda: 216
  • IMG_4384.jpg
    IMG_4384.jpg
    432.7 KB · Pregleda: 187
Interesantna tema, jel ima neko mozda kineza sa WM/Android?
 
Ljudi nemojte biti smesni...kinezi prave vise klasa nekih stvari....pa imas SLJ klasa i takodje i A.
Ovaj E71 ima instaliran Shell program na windowsu i zato je sav tako fancy...to je obican today screen...nista vishe od toga
za neke stvari nisu losi kinezi...ali definitnvo pored NOKIE i HTC-a ne bih nikad uzeo kineza
to je moje licno misljenje...
Sad kapiram da ima ljudi kojima zavrsava posao neki ovakav kinez i ubace 2 kartice u 1 fon i boli ih uvce...
 
Imamo dovoljno tema gde se raspravlja da li vrede ili ne. Ovo je tema za ljude koji misle da se isplati kupiti kineske telefone i za kačenje fotografija tih telefona.
 
N21 ima raznih imena firmi, Android 1.6 + dual sim 400x240 LCD, resitive

sciphone-n-21-unboxed-1259092572.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=ZYQH0z66qKQ&feature=player_embedded
 
kad bi mogao da se nadje kod nas za neke male pare bio bi skroz ok kupovina
 
HKC G901 oko 320e kosta u HK

Spec: pdadb.net

1237270.jpg


Off topic:

Ljudi nemojte biti smesni...kinezi prave vise klasa nekih stvari....pa imas SLJ klasa i takodje i A.
Ovaj E71 ima instaliran Shell program na windowsu i zato je sav tako fancy...to je obican today screen...nista vishe od toga
za neke stvari nisu losi kinezi...ali definitnvo pored NOKIE i HTC-a ne bih nikad uzeo kineza
to je moje licno misljenje...
Sad kapiram da ima ljudi kojima zavrsava posao neki ovakav kinez i ubace 2 kartice u 1 fon i boli ih uvce...

Ne razumem sta je smesno il ko je smesan? Pored NOKIA i HTC? Posto radim servis HTC odprilike znam sta je HTC od koga je svaki recimo ETEN kvalitetniji sto se tice pcb i komponenti koje ugradjuju. Radi se o odnosu cena/kvalitet a kvalitet kod kineza se znatno povecao u proteklih godinu dana bar sto se telefona/pmp/umpc i sl proizvoda tice. Sve komponente jednog htc modela su proizvedene u kini.
 
Poslednja izmena:
Ovo kineski E65 sa qwertyjem i windowsom.
 
Wemo T737B

t737b_02__04826.jpg


90 evra, ima sve (osim natpisa "nokiJica")
 
Nazad
Vrh Dno