Šta je novo?

Telefoni u VIPu - kako da saznam koji su zakljucani a koji ne?

Ivan_tm

Slavan
Učlanjen(a)
19.05.2004
Poruke
246
Poena
319
Naime, imam sad pravo da uzmem novi fon i realno nemam potrebu za time, ali sesa me davi da joj uzmem neki fon. Ona, naravno, nije VIPov korisnik, te mi treba telefon koji nije kodiran, ako takvih ima. Naravno, u izbor mi ulazi svega nekoliko telefona, pa bih molio da mi neko pomogne, ako zna.

Znaci, interesuje me kako da saznam da li je neki od sledecih telefona kojim slucajem otkljucan :

Samsung S5230
Nokia 2730
Nokia 7230
Sony Ericcson W395
Nokia 6303i
 
Naime, imam sad pravo da uzmem novi fon i realno nemam potrebu za time, ali sesa me davi da joj uzmem neki fon. Ona, naravno, nije VIPov korisnik, te mi treba telefon koji nije kodiran, ako takvih ima. Naravno, u izbor mi ulazi svega nekoliko telefona, pa bih molio da mi neko pomogne, ako zna.

Znaci, interesuje me kako da saznam da li je neki od sledecih telefona kojim slucajem otkljucan :

Samsung S5230
Nokia 2730
Nokia 7230
Sony Ericcson W395
Nokia 6303i

Mislim da su ti svi zakljucani. Moj ti je savet idi do nekog servisa ili nazovi i pitaj koji se najlakse, najsigurnije i najjeftinije dekodira i uzmi taj.

Mozes cak i pitati VIP da li to rade. Telenor je to radio najnormalnije /barem su meni ponudili/ cena je bila hiljadu dinara u februaru, i bratu su to odradili jer je njegova zena na 064. Doduse poznajemo tipa koji tamo radi pa mozda zato.
 
Svi su zaključani.
Od Nokia beži kao od đavola, jer ili ne mogu da se dekodiraju ili mogu i košta 70e.
W395 je ispod 10e, a tako nešta i Samsung S5230.
Ipak tačne cene proveri kod nekog dobrog servisera.
Za sve 3 Nokie je 100% da nema ništa ispod 60e.
 
bezi od tih Nokia, valjda su sve sa nekom novom platformom koja je zajebana za dekodiranje (kada sam trazio za 5130xm nije moglo nigde, a sada valjda moze=ali preskupoooo)... Samsung i ericsson se lako dekodiraju, s' tim sto mislim da je samsung s5230 kvalitetniji tel...
 
Sa nasim operaterima se nikad ne zna. Mozes dobiti otkljucan,ali i zakljucan telefon. Najbolje je da odes u vip/telenor i da trazis na licu mesta da isprobas aparat. Vip hoce da da,ali za telenor ne znam. Mts preskacem namerno
 
Nazad
Vrh Dno