Šta je novo?

Telefon za 200-210evra

Lajron

Cenjen
Učlanjen(a)
05.01.2013
Poruke
6
Poena
151
Znam da ima dosta slicnih tema , ali gledao sam General Mobile GM 5 Plus , koga ovde nisam mogao da nadjem.Jel ima neko iskustva sa ovom markom/telefonom?
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta ti je najbitnije na telefonu?
To sto si postavio je zapravo prilicno dobar telefon, bar po karakteristikama. Jedino ne znam kako se taj procesor ponasa, ipak je mid-range proc. Ostalo je sve top.
Ja iskreno prvi put vidim ovaj fon, a vidim i po netu da nije nesto popularan uopste, na yt nema test krsten da se nadje..

Inace, u tom cenovnom rangu se obicno preporucuje nexus 5X, s tim sto je nov oko 250, polovan moze da se nadje za 200-210e ako naletis na oglasima.
Jedino je pitanje sta je tebi najbitnije na telefonu
 
Sta ti je najbitnije na telefonu?
To sto si postavio je zapravo prilicno dobar telefon, bar po karakteristikama. Jedino ne znam kako se taj procesor ponasa, ipak je mid-range proc. Ostalo je sve top.
Ja iskreno prvi put vidim ovaj fon, a vidim i po netu da nije nesto popularan uopste, na yt nema test krsten da se nadje..

Inace, u tom cenovnom rangu se obicno preporucuje nexus 5X, s tim sto je nov oko 250, polovan moze da se nadje za 200-210e ako naletis na oglasima.
Jedino je pitanje sta je tebi najbitnije na telefonu

Nemam bas "sta mi je najbitnije" , ali mogu da kazem da telefon ne bih koristio toliko za igranje igara, mozda nekih low end za ubijanje vremena ali nisam za mobile gaming.
Gledao sam nexus 5x ali posto zelim telefon sa garancijom , a nov kosta 250e on otpada.GM5 plus dolazi sa 2 godine garancije + isto kao 5x spada u Android One Family tako da bi uvek imao najnovije updatove.
Bas zato sto nema nesto mnogo o njemu na netu rekoh neko odavde mozda ima telefon i moze utiske da prenese o njemu kakav zvuk ima , kakve su slike itd..
 
I ja sam u nedoumici za isti budžet. Koristi se telefon za pozive, poruke, internet (fb,tw,ig, i par sličnih aplikacija) i kamera. Bitan mi je dizajn telefon. Nešto što sam ja gledao je Sony Z3. Da li je to pravi izbor ili ima još nešto?
 
Z3+ ili p9lite jeste da Huawei nije staklen ali je lep, bar žene tako kažu :D Sony je vrhunski dizajn ali već dosta star i premašuje budžet.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
P9 lite, honor 7 lite su gotovo isti po specifikacijama, a ovaj drugi bi trebalo da je jeftiniji.

Ako te ne zanima garancija(huawei uglavnom idu novi sa garancijom od operatera) pogledaj i Xiaomi telefone na oglasima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Z3+ ili p9lite jeste da Huawei nije staklen ali je lep, bar žene tako kažu :D Sony je vrhunski dizajn ali već dosta star i premašuje budžet.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Za Z3 moze da se kaze da je dosta star ali je i dalje konkurentan telefon.
Ipak Z3+ je bolja opcija, bolji hw i S810 + siguran N apdejt (i 7.0 i 7.1.1 a mozda puste direktno 7.1.1).
 
Poslednja izmena:
Pa ono, ne znam za koliko si para nasao Z3+ ali za oko 250e se isplati, mozda i za malo vise.
Ko iz nekog razloga nece Nexus 5X onda je Z3+ sledeca najbolja kupovina samo sto se tesko nalazi sa validnom domacom garancijom, kao i 5X.

P9L (2Gb) se mnogo lakse nalazi sa domacom garancijom.
 
Imao sam Nexus 5, super telefon sa kojim sam bio prezadovoljan dok ga nisam skrcao. Sony Z serija je po meni najbolje dizajnirani telefon a i ima sve karakteristike koje su meni bitne. Gledoa sam kako se kreće cena i to je od 230e pa na gore. Mnogo mi se svideo beli, pa kad naiđem u super stanju i cena da mi odgovara pazarim.
 
Nazad
Vrh Dno