Šta je novo?

Telefon na KP od 200-270€

petraLe

Poštovan
Učlanjen(a)
18.03.2017
Poruke
26
Poena
54
Pozz, hteo bih da kupim telefon sa Pure Androidom, znači samo čist android da ima na sebi, od ponuđenih su:
Nexus 5X, Motorola Moto G4 Plus, Motorola Moto X Style(Pure), nemam novca za 6P, ali ako bude bilo, njega uzimam bez pitanja..
Najbitnija mi je Kamera(Prednja, zadnja, video mi nije bitan), takođe baterija, da potraje bar 1 dan, od ujutru do uveče, predlozi?
 
Valjda ces sada da uzmes, a ne da otvaras cetvrtu ili petu temu :D

P9 Lite TT
 
Odlučio sam da uzmem Nexus 5X, ali čuo sam da ima problema sa nekim bootloop-om? Šta je to i kako mogu izbeći to, a ako ne mogu, kako se to može popraviti i da li može uopšte da se popravi?
 
Sad bas gledam naslov teme i kontam kako ce predlozi sigurno ici od 260 do 320 evra :D

Pa krastavac, ako ima 270 imace i jo 15-20e vise za najbolji telefon do 300e, lagano.
@petraLe
Kod prodavca gde ja uzimam Xiaomi teelfone, uzeo cetiri, 290e Mi5s, 12 meseci garancije, ne zvanicne/legalne pravno gledano, ali prodavac postuje i maksimalno je korektan. Eto ako te zanima, javi se na PM. Da ne dobijem jos poena, vec sam na 6 danas:d
 
Covjek trazi cist android do te cijene sa dobrom kamerom, a ovi mu preporucuju jos da dodaje pare ni manje ni vise ne za cist, nego unakazeni android sa losom kamerom.
Je l' podyebavate covjeka ili...[emoji1]

Da dodaje, covjek bi vec kupio kao sto kaze 6P bez mnogo razmisljanja.

Ovako, nema druge nego 5X, dobri su pojedini prijedlozi. Nemas sta razmisljati za sve to sto ai naveo u prvom postu, 5X je pravi izbor.

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Mene interesuje da li do tog, toliko pominjanog crkavanja dolazi iz čista mira i ako je sve na stock ili samo ako se rutuke i čačka po custom romovima?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Mene interesuje da li do tog, toliko pominjanog crkavanja dolazi iz čista mira i ako je sve na stock ili samo ako se rutuke i čačka po custom romovima?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Pa bas se to i ja pitam, nisam pristalica da rutujem telefon i da čačkam po custom romovima..Možda je malo glupo pitanje, ali dobicu odgovor ionako, koliko ce jos Dugo biti podrake za 5X? Da li ce biti bar do kraja 2018-te?
 
Ne bi trebalo. Dobijaš posle još godinu dana security patches do kraja 2018. Samo do kraja 2017 imaš poslednju verziju androida. Ujedno tu i jedino vidim prednost ios u odnosu na android. I da, globalna garancija naravno. Stvari koje Google ne pruža a hoće isto para za pixele...
 
Ne bi trebalo. Dobijaš posle još godinu dana security patches do kraja 2018. Samo do kraja 2017 imaš poslednju verziju androida. Ujedno tu i jedino vidim prednost ios u odnosu na android. I da, globalna garancija naravno. Stvari koje Google ne pruža a hoće isto para za pixele...

Aha, a ta poslednja verzija u 2017 je nougat ili neki novi android?
 
Covjek trazi cist android do te cijene sa dobrom kamerom, a ovi mu preporucuju jos da dodaje pare ni manje ni vise ne za cist, nego unakazeni android sa losom kamerom.
Je l' podyebavate covjeka ili...[emoji1]

Da dodaje, covjek bi vec kupio kao sto kaze 6P bez mnogo razmisljanja.

Ovako, nema druge nego 5X, dobri su pojedini prijedlozi. Nemas sta razmisljati za sve to sto ai naveo u prvom postu, 5X je pravi izbor.

Sent from my G
Pa kako sad losa kamera na mi5, ja taman mislio da jurim da kupim. Koliko losa u odnosu na g2?
 
Ko je jednom imao neksusa, uvek će se vratiti na njega...ja moju peticu ne mogu da prežalim nikako, koliko bolji telefon od šugavog A3 koji imam sad...
To je istina. Jedini način da pređeš sa nexusa na nešto drugo je taj da taj drugi mob bude hw zver i da to zamaskira očajan sw. Ali krastavac to košta

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno