Šta je novo?

Telefon do 300€ na KP

petraLe

Poštovan
Učlanjen(a)
18.03.2017
Poruke
26
Poena
54
Ćao svima nov sam ovde, koji mi telefon preporučujete sa KP-a do recimo 230-280€, ja sam izdvojio nekoliko: S6, S6 Edge, LG G5, LG G4, Xperia Z5, ili koji mi vi već preporučujete? Jedino što mi je bitno je da ne baguje i da ima super kameru, i da baterija može da izdrži bar jedan dan od ujutru do uveče. :)
 
Iscitaj teme malo za te modele koje si pomenuo pa ces moci lakse da se opredelis.
Ja sam kupila preko KP mobilni telefon, doduse sa garancijom i nisam se pokajala.
 
Ma kakav I raistorijski K-Zoom. Osim optickog zuma ne nudi ama bas nista drugo. Senzor mali, fotke ispodprosecne. Od navedenih G5 ima najbolju kameru ali ga nemas za 300€.
 
E da, ne napomenuh da sam uzela G4 uprkos komentarima da se kvari maticna.
Ukoliko se odlucis na kupovinu tog telefona uzimas ga samo uz garanciju i nikako drugacije.
 
krastavac decko je naveo kolko moze da izdvoji i sta mu je bitno. A kao vlasnik K-zoom-a mogu samo da te demantujem. Nije DSLR ali sa "malim" senzorom od 20+ Mpix koji nosi i sony Z i te kako veoma solidne slike pravi

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@ROCK ima G5 na KP od 280 do 300€ jedno dva komada i to onaj H850 najjaci model, a da li vredi s6/s6 edge iako je 2 godine star? ima od 240€ pa do 300€ vise od 20-ak komada u odlicnom stanju, ili da zaobiđem flagship 2 godine star?
 
Nijedan od navedenih. Ako već gledaš Samsung, pogledaj npr A5 2016, nov s garancijom 260 evra.

P9 lite imaš s vip garancijom za 180evra.

A ako možeš da se istegnes još malo, za 320 evra nađi Lumia 950xl i vozi. Bolju kameru za te pare, sumnjam da ces naci.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Huawei P9 malo koriscen ima za taj novac.

P9 Lite TT
 
G5 ako je sd 820 stvarno je ok. Kamera je koliko se secam ista i na onom oslabljenom modelu. Neki su se zalili da losa izrada i da displej nije baš nešto, ali je meni uzivo izgledao mnogo bolje nego na slikama(nemam ja ima ortak).
E sada ne znam kakvi su ti novi ili polovni, ali za malo jace od 300€ imas i honor 8 sa validnom garancijom. Jeste da je kamera na g5 malo bilja,ali uporedi sta ti vise odgovara pa kupuj.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Neee, više nikada Lumiu i Windows Phone ,evo u aprilu će biti tačno 2 godine od kada imam windows phone, i živce mi je pokidao, i nikome, AMA BAS NIKOME, ne preporucujem windows phone, pre bih koristio onaj blackberry i ta sra** nego Windows phone, džabe on sto ima jednu od najboljih kamera kada je sistem nepotpun, bukvalno ono sto nudi android, windows 40% ako ne i manje nudi, isto tako i sa applikacijama...slab mi je a5, i p9 lite sto se tice kamere a osećam u duši(ne u glavi) da mogu bolje da prođem sa polovnim do 300€ samo nzm koji je to, prelistao sam sve recenzije sto tesktualne toliko i video recenzije i boli me glava od razmišljanja, svi su tu negde, nekad je jedan bolji nekad drugi nekad treći ,u brzini i kameri.
 
Za malo jace od 300 ima i Moto Z play sa brutalnom baterijom i kamerom a o boljoj modularnosti od G5 tek da ne govorim. Kasnije mozes lepo da mu dodas Haselblad kamera mod i opet dobijas jaku optiku

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Moto Z play je 350€, iskreno nemam te pare, do 300€ moze, ali 350€ mi je mnogo: Ima na KP S7 za 330€ od onog vrlo popularnog prodavca Ivana koji ima preko 1600 ocena, pismena garancija 12 meseci, koristen 30 dana, sa originalnom opremom ali bez kutije? Da li to vredi?
 
Xiaomi mi5 prime ili mi5s. Nije bolji u kameri od vecine navedenih al' tu je, u brzini jeste bolji sigurno od svih navedenih.

Gledao sam mi5 i mi5s, mi5 ima katastrofalnu izradu, bukvalno dete od 6 godina moze da ga polomi/savije na pola, a mi5s i mi5 imaju problema sa pločom, detalno sam gledao recenzije, brzi su ovaj jedna ima s820 a ovaj drugi mi5s ima s821 procesor, ali ne bih da rizikujem sa kinezom.
 
Ok, nase je da te uputimo u dobre stvari jer si trazio savet. Pomenulo se "malo vise od 300" pa rekoh eto da dodam savet za tih malo vise. Sta god da odlucis tvoj je izbor Otvori svo cetvoro oci sa tim oglasima i cuvaj se "original falsifikata" ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ok, nase je da te uputimo u dobre stvari jer si trazio savet. Pomenulo se "malo vise od 300" pa rekoh eto da dodam savet za tih malo vise. Sta god da odlucis tvoj je izbor Otvori svo cetvoro oci sa tim oglasima i cuvaj se "original falsifikata" ;)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Hvala drugar na iskrenim željama, ja mislim da je najbolje da ja odem u neku prodavnicu i da ih testiram iz ruke, i tako ću najlakšte da odlučim, džabe vas mučim ovde da trošite vaše vreme na mene neodlučnog :)
 
Honor 8 je odlican izbor.

P9 Lite TT
 
Evo još jedno pitanje, ako gledam nove telefone na kp, koji bi bio najbolji kamera i brzina, a5 2016 ili j7 2016? i da li je velika razlika između a5 i a5 2016?
 
Gledao sam mi5 i mi5s, mi5 ima katastrofalnu izradu, bukvalno dete od 6 godina moze da ga polomi/savije na pola, a mi5s i mi5 imaju problema sa pločom, detalno sam gledao recenzije, brzi su ovaj jedna ima s820 a ovaj drugi mi5s ima s821 procesor, ali ne bih da rizikujem sa kinezom.

Rizik je isti sa bilo kojim telefonom bez garancije, g4 je najrizicniji od svih navedenih. Moji prijatelji imaju xiomieve mi5, mi4c, rn3 i nemaju nikakvih problema. Dok je jednom drugu 2 puta crkla ploca na iphoneu 6, jedan drug ima burn screen (il kako se vec zove) na galaxy-a i njegova devojka na samsung amoledu isto ima neki obris fajsbuka u pozadini.
Ja kupio hp tablet za 500e -crko tac posle mesec dana, ja ga raskopo popravio i posle godinu dana prikazao dugine boje i neke parte po ekranu, dok vivaxov tablet radi 5 godina. Ja brendove vise i ne gledam, sve je to isto.
 
Rizik je isti sa bilo kojim telefonom bez garancije, g4 je najrizicniji od svih navedenih. Moji prijatelji imaju xiomieve mi5, mi4c, rn3 i nemaju nikakvih problema. Dok je jednom drugu 2 puta crkla ploca na iphoneu 6, jedan drug ima burn screen (il kako se vec zove) na galaxy-a i njegova devojka na samsung amoledu isto ima neki obris fajsbuka u pozadini.
Ja kupio hp tablet za 500e -crko tac posle mesec dana, ja ga raskopo popravio i posle godinu dana prikazao dugine boje i neke parte po ekranu, dok vivaxov tablet radi 5 godina. Ja brendove vise i ne gledam, sve je to isto.
Problem je to sto xiaomi daje samo 6 meseci garanciju, ajde hoću ja kineza sa minimum godinom garancije, pozeljno bi bilo 2 godine :)
 
A7 ima samo 16gb storage, što je smešno. Bolji chipset ima Honor 8. Kamere moraš da uporediš. Ekran zavisi da li voliš Amoled ili ne.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno