Šta je novo?

Tel. brojevi na 444 - problemi ...

pop

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2001
Poruke
292
Poena
620
Moja oprema  
Zvuk
iFi ZEN DAC v2
Monitor
Asus ProArt PA278CV
Miš & tastatura
Logitech MX Anywhere 3, Keychron K3 v2
Laptop
Dell Latitude 5590
Mobilni telefon
iPhone 13
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ljudi, ima li ovde nekog ciji telefon pocinje na 444-xx-xx ?

Imam dosta problema u zadnje vreme, a vrhunac je sto od juce modem ne zeli da se konektuje na vise od 14.4 :zgran:

Ne treba ni da kazem da je pre nego sto je ova muka pocela sve radilo kako treba. Provajder je Sezam.

Ovi na 977 nesto muljaju, kao evidentirace, pa ce videti, pa ... :sceptic:

Ne smem ni da pomislim da su me, bez mog znanja, bacili na PCM ili nesto jos gadnije !!!
 
Ja cesto zovem sa jednog 444 broja i mobilni je moguce dobiti iz 5-6-og puta.
 
12.0 ili 14.4 max.!!! Znam sve :mad:
PCM prijatelju. Meni su ga stavili kad su mi ubacili dvojku ispred i sjebali mi staru liniju koja je bila 3-4 puta brza
 
ccccc Telekom.... nista cudno sto i dalje kace PCM-ove. :mad:
 
Ama ... ma, bre !!! Treba ih utuci :smackbum: I ono sto jedva radi oni unakaze jos vise.

Blago meni, do sada sam imao prosecnih 33.6 (na vise od toga se nema smisla kaciti jer veza stalno puca) a sada imam ultra brzih 14.4 :wall:

Uh, mozda kada ADSL konacno proradi, kada cene padnu i kada sadasnja politika Telekoma postane samo ruzan san ...

Pih, ionako previse vremena provodim na netu (kiselo grozdje, kiselo grozdje :p )
 
Ja sam do pre 15 dana bio na 444...Trenutno se sve prebacuje na 2jku, pa mozda zbog toga s*re :)
 
driver je napisao(la):
Ja sam do pre 15 dana bio na 444...Trenutno se sve prebacuje na 2jku, pa mozda zbog toga s*re :)

Nadam se da je do toga. Sad si me malo utesio :) .

Samo da ne bude varijanta: evo vama novi broj na 2jku i novi, lepi PCM da se zabavljate :S:
 
Ma glavno da su oni resili problem dvojnika, vecini su ubacili brzi pcm :-devil-: :smash: :smash:
 
Svako ko ima dvojnika i najave mu prebacivanje na novu digitalnu centralu treba realno da strahuje od PCM jer je to jedini način da dvojnike prebace na digitalne centrale bez postavljanja novih parica.
 
Ja nisam imao ni dvojnika niti sam menjao broj, pa su me bez upozorenja ni krivog ni duznog prebacili na PCM... evo vec ima vise od 3 godine :(
 
Odes u Telekomov korisnicki servis i podneses zahtev za razdvajanje sa PCM uredjaja, znaci za direktnu liniju, pa ako budes imao srece mozda ti i uspe.
 
Dandy je napisao(la):
Ja nisam imao ni dvojnika niti sam menjao broj, pa su me bez upozorenja ni krivog ni duznog prebacili na PCM... evo vec ima vise od 3 godine :(

Izgleda da su i meni uradili istu stvar. :crash:
 
sikili je napisao(la):
Odes u Telekomov korisnicki servis i podneses zahtev za razdvajanje sa PCM uredjaja, znaci za direktnu liniju, pa ako budes imao srece mozda ti i uspe.
Podneo sam pre nekih godinu i po...
 
Pa da li si uopste dobio od njih neki odgovor ili su te jednostavno zaboravili.
 
Ocigledno su me zaboravili istog momenta...
 
Briga njih za PCM, da misle ljude skidati sa njih nebi ih ni stavljali vise. Samo ako imas vezu(pare) ili imas srece pa vuku dovoljno novih kablova. Problem je sto ti platis, jedan monter te skine, onda tvoj komsija plati pa njega drugi monter skine a stavi tebe na PCM. Jedina sigurna varijanta je ISDN. Bolje biti zaduzen za zahteve u telekomu nego carinik kakva je trenutno situacija kod nas. Ja sam pre 1,5 godinu predao zahtev za ISDN i dva telefona. Nadjem vezu, dam pare, uvedu mi sve nakon 2 meseca a nakon tri meseca mi stize obavestenje iz telekoma da nema tehnickih mogucnosti.... :p Oni kucaju ta obavestenja o nemanju tehnickih mogucnosti bez provera. Moze im se al nece jos dugo nadam se....
 
Sto je najgori bedak, stanari mi imaju jos uvek stari broj, na staroj centrali i leti net. Ortak isto sad kad su malo rasteretili one krsine od centrale kaci se na 50,6!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :crash: :wall: :bottle: Da covek ne poveruje. Je#e$ digitalnu i pcm i drzavu kad ti ovo rade! @#$%^&*(
Sta misle, ako mi osakate vezu da cu odjuriti da trazim ADSL i pustim ih da me sisaju tupim makazama?! NO WAY ,) Nek sisaju oni... Meni!!! :d
A kad bi trazio ADSL odah bi pojurili da skinu taj pcm.
 
Nazad
Vrh Dno