Šta je novo?

Tekken Tag Tournament 2

shin-bojan

Čuven
Učlanjen(a)
14.10.2004
Poruke
8,481
Poena
605
A sequel to PlayStation 2 launch game Tekken Tag Tournament is in the works, Namco Bandai announced at the Tokyo Game Show.

Tekken Tag Tournament 2 is due out in Japanese arcades in the summer of next year, with Western release dates to be determined.

As the title suggests, TTT2 focuses on two-on-two battles, with characters swapping in mid-combo to dish out juggle damage.

Director Katsuhiro Harada told Joystiq the team first thought about doing the game before Tekken 6, but a desire to see how far the Tekken graphics engine could be pushed sparked a full-blown sequel to 6 instead of the "more difficult" Tag 2.
 
[YOUTUBE]zmnJC5XFpRE[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]STo3TH965hE[/YOUTUBE]
 
Ako se nevaram prvi next gen tekken na prosloj generaciji je upravo bio tekken tag?
Meni licno najbolj tekken je upravo tag ali, koliko sam primetio tag2 ce koristiti endzin od sestice a to mi se nesvidja, tag kec je imao zasebni endzin.
 
Unapredjen T6 engine, jer ce biti 4 detaljnije modelirana lika na ekranu.
Ko zna, mozda ovo i bude dobro.
 
Meni je malo previse sto ce ovo biti full igra. Znam da je novi engine i da je samim tim bilo nemoguce da ovo bude DLC, ali ipak je ovo tekken 6 sa opcijom dva na dva. Za cenu full igre, za ljude koji vec maju tekken 6, ne znam koliko ce to dobro da im prodje.

Dobro, na kraju krajeva ovo je za sada jedino arcade igra. Videcemo kakva ce im biti politika za konzolnu verziju, mislim da nije bilo ni reci o njoj do sada...


Inace meni je isto tekken 5 po nekim stvarima bolji od sestice. Steta sto sad rade ovaj Tag 2, pa posle tekken vs street fighter. Da su se skoncentrisali i za to vreme radili na sledecem pravom tekkenu, mislim da bi dobili skok u kvalitetu u odnosi na sesticu, onakav kakav je bio skok sa tekken 4 na tekken 5.
 
[YOUTUBE]vvHQF-Tmaig[/YOUTUBE]
 
Video, do jaja!

Super ovo delije. Ladno je Jinpachi ubacen kao standardan lik.
 
Nove slike : http://www.4gamer.net/games/120/G012084/20110509037/

021.jpg


015.jpg
 
Ti mora da si najveći (i jedini) fan Tekkena u Srbiji :D
 
Ma Tekken je meni ne samo najbolja borilacka igra vec najbolji serijal koji je ikada postojao na konzolama :Klanjanje
 


Mid-combo transformation!
 
Nazad
Vrh Dno