Šta je novo?

Targo Telekom

Ma ljudi su u pravu, stvarno je drndanje i stvarno obicno vikendom nestaje ali kome je bitan upload nema bolje za te pare.

sent from SPACE
 
I još nešto, IP adresa gotovo da se i ne menja tako da komotno može da se kaže da je statična!
 
Evo opet imamo internet, iako su u stecaju potrudili su se da dobijemo net. Nervira me kad citam neki ljudi komentarisu po sistemu ako treba nek komsiji crkne krava. Ajde neka neko napise gde ima za te pare optika i takav ul/dl, nema nigde.
Citao sam neki izvestaj neke Evropske komisije, imamo najskuplji internet u Evropi. Nisu krivi ljudi koji rade u Targo nego gazda koji je uz pomoc politike izvarao sve zivo i plus ima i srpsko drzavljanstvo pa bi trebao lepo za primer da odrobija
ovde u Srbiji. Daj da vidimo sta dalje, da li taj stecajni upravnik vodi Targo u propast ili u oporavak. Ako je istina da konkurencija sece kablove slikajte i objavljujte. Neke firme su godinama u stecaju npr. Beobanka i niko nema pojama gde idu te
pare koje lezu na stecajni racun. Slovenac gazda domogao se je strateskih resursa i mislim da bi bila glupost dozvoliti da to neko unisti ili stekne monopol i onda nas odere sa cenom interneta. Gde su ti strucnjaci koji su dokusurili ekonomiju ove
zemlje, uzivaju a mi se patimo.
 
Uvek daje istu?

sent from SPACE

Ja imam istu adresu od prvog dana do sada. Zapravo - promenio sam adresu jednom, kada sam spoofovao MAC pa su mi promenili i IP :) Posle sam vratio staru MAC adresu i dobio nazad stari IP. Ali, da, u praksi višegodišnja statička adresa.
 
Ja imam istu adresu od prvog dana do sada. Zapravo - promenio sam adresu jednom, kada sam spoofovao MAC pa su mi promenili i IP :) Posle sam vratio staru MAC adresu i dobio nazad stari IP. Ali, da, u praksi višegodišnja statička adresa.
Jel moze portforwarding na gpon?

sent from SPACE
 
Meni je ista IP adresa od samog pocetka... i NIKADA se nije promenila iako imam satro dinamicku IP adresu

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad nas je internet skup, kao i mobilna telefonija. Sestra mi živi u Holandiji, tamo je 2-3 puta skuplji.
Ti si osporio vest, to sto pises nije zadovoljavajuci odgovor, da si bar naveo koliku brzinu ima, ul/dl, flat ili ne, koliki joj je standard. Znaci na osnovi tvoje sestre to je generalni uzorak za celu Evropu, ok kad ti tako donosis zakljucak.
 
I 10x vece plate [emoji14]
Jel moze gpon u portforwarding?

sent from SPACE
 
Podesio al nece 1.10 mi je racunar, 1.1 routa nema nigde koje portove da otvorim a i ne pokazuje na njega.

sent from SPACE
 
Blok 8a radi normalno, verovatno je to kod tebe neki izolovani slučaj. Nadaj se da je kvar zahvatio vise korisnika u tom delu jer u suprotnom, za pojedinacne korisnike znas i sam da se nece cimati

Poslato sa telefona pomoću tapatalk app
 
Pade mi na pamet zasto smo dobili zadnji racun,bar ja za novembar,a koliko znam uvek sam redovno uplacivao. Mislim da oni koriste cinjenicu da u pocetku kada sam ili smo uvodili targo net bilo je prva dva ili tri meseca besplatno,e sada posle 5 godina puj pike ne vazi se, jer tri meseca da se nakupe a klijent redovno placa ,to je u najmanju ruku sramotno.kako telenor za mob tel racun uvek cak i obavesti i covek zna na cemu je i ne brine,a ovo lov u mutnom. I ja ne verujem da tri meseca se nakupilo zbog njihove nemarnosti,uostalom posledice bi trebalo da snose oni,i tako sam dve godine placao tv a programe nisam imao,i ko ce meni da nadoknadi tih 200 evra,da je pravna drzava na delu bilo bi neko umanjenje,ovako oni vise brinu za svoju stolicu nego za pruzanje usluge klijentima,sramotno.
 
Nezadovoljan klijent uvek moze da otkaze uslugu ako su mu nesto uskratili... niko nas ne bije po glavi da ostanemo kod loseg operatera ali i imamo pravo da kukamo, svuda i u svakom trenutku. :d
 
Pade mi na pamet zasto smo dobili zadnji racun,bar ja za novembar,a koliko znam uvek sam redovno uplacivao. Mislim da oni koriste cinjenicu da u pocetku kada sam ili smo uvodili targo net bilo je prva dva ili tri meseca besplatno,e sada posle 5 godina puj pike ne vazi se, jer tri meseca da se nakupe a klijent redovno placa ,to je u najmanju ruku sramotno.kako telenor za mob tel racun uvek cak i obavesti i covek zna na cemu je i ne brine,a ovo lov u mutnom. I ja ne verujem da tri meseca se nakupilo zbog njihove nemarnosti,uostalom posledice bi trebalo da snose oni,i tako sam dve godine placao tv a programe nisam imao,i ko ce meni da nadoknadi tih 200 evra,da je pravna drzava na delu bilo bi neko umanjenje,ovako oni vise brinu za svoju stolicu nego za pruzanje usluge klijentima,sramotno.

Kada si prestao korisnik?
 
A sta ga pitas?
 
Nazad
Vrh Dno