Šta je novo?

Targo Telekom

Naravno, + Hd najnovije filmove i serije.
 
Ima neki tutorijal? Kako da gledam recimo domaće kanale, ili NatGeo, HBO...?
Ne mora ovde, daj neki tutorijal, ako ga ima.
 
Zanoćih uz ovo :)
Lepo to radi, ali ne mogu svi ukućani da koriste. Hvala!
 
Mogu, postoji android box (izmedju 50-150 eura) ili TV sa androidom i wifi (sony 50" oko 1000 eura) ili laptop povežeš sa TV preko HDMI. Pozdrav.
 
Jedno pitanje u vezi kodija: jel može da se instalira na smart tv (direktno, na fleš, kako god) i jel mogu da se gledaju domaći kanali preko njega, konkretno - sport klubovi?
 
Jedno pitanje u vezi kodija: jel može da se instalira na smart tv (direktno, na fleš, kako god) i jel mogu da se gledaju domaći kanali preko njega, konkretno - sport klubovi?

Ako imaš android na TV onda može.
https://www.youtube.com/watch?v=vMiWDAKqYW8
Naravno da postoje domaći kanali (NAtGeo, NatGeoWild, svi Discovery kanali, history (svi su sa prevodom), svi pink kanali, sve arene sport, sport klub kanali + svi mogući kanali, dosta njih u HD).

Ako te interesuju sport kanali, postoji addon sportsdevil koji ubaciš i imaš bukvalno sav sport preko njega.
https://www.youtube.com/watch?v=5z8kvi5dPrM
 
Poslednja izmena:
Nemam androind, imam lg smart tv sa njihovim software-om koji kontam da i nema zajedničkih stvari sa androidom. Dakle, morao bih onda da kačim neki box, nešto?
 
Zanimljivo pitanje - tokom stecajnog postupka TT, da li ce raspisati javni konkurs za prodaju infrastrukture pa da neko drugi iskoristi samo opicku mrezu, greo'ta da propadne kao TT.
 
Kako dobiješ sport klub kanale i arene? Probao Natkov repo, tu ne rade ni B92 ni prva.
Koji je izvor za naše kanale? Ima li negde N1, srpski?
 
Kako dobiješ sport klub kanale i arene? Probao Natkov repo, tu ne rade ni B92 ni prva.
Koji je izvor za naše kanale? Ima li negde N1, srpski?

Do skoro su sport klub kanali i arene radili preko natka i to i u hd i u sd varijanti. Međutim trenutno ne rade.

Za sport kanale ubaci:
https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-sportsdevil-on-xbmc/ (tu imaš bukvalno sve sportske događaje).

Što se tiče domaćih kanala tu gledam samo NatGeo Wild, History i NASA Tv, oni uvek rade preko natka. SAd sam proverio svi pinkovi kanali rade preko natka, a B92 i prvu ne pratim, tako da ne znam koji je addon najbolji za njih (ako saznam javljam ti, trebao bi da se pronađe verovatno serbia on demand ili sl.).

Ako si ubacio exodus addon za filmove i serije, treba nešto da podesiš da bi jednim klikom dobijao naš prevod, pa ako ti to bude trebalo objasniću ti.
 
Neta nema vec nekoliko sati, banuh ovde da vidim da li ima jos iste probleme. U pitanju
je blok 8a, uglavnom zvao sam call centar bez ikakve nade da ce se bilo ko javiti.

Kada za divno čudo javi se neko, uglavnom rade na problemu, net barem one koje je pogodio
taj problem bi trebalo da dodje do veceras, najkasnije sutra.

Pitao sam ih i da li ima svetla na kraju tunela oko stečaja, rekose mi da se 16 og maja, tj. za
četiri dana mogu očekivati neke konkretne stvari. Koje su to stvari nisu mi rekli.

Ne znam nada umire poslednja, nadam se da ce se Targo izvuci iz ovih problema.
 
Jel ima nekih glasina o tome da bi neko eventualno mogao da preuzme Targo ili da se bilo kako vraćaju u igru?

Neka nezvanična priča?

Edit:

Izvinjavam se, ne pročitah post iznad [emoji16]
 
Poslednja izmena:
@Bivis:
Ja sam takođe u 8a, nema neta trenutno, mada kablovska radi.

Srećom mi ostalo 13GB mobilnog neta za ovaj mesec, pa mogu bez problema da pregrmim nekoliko dana.

A taman za vikend razmišljam kako, makar kod mene, već par meseci lepo radi i baš se pitao jel uopšte još ima korisnika na TT :)
 
Kod mene radi net bez problema, ali danas nisam mogao da uđem na ovaj sajt.
Sa brzinom 24/12 odlično rade online 1080p filmovi, tako da još uvek ima nade.
 
Bench forum nije radio danas ni sa drugih provajdera, nije vezano za TT.
 
Bench forum nije radio danas ni sa drugih provajdera, nije vezano za TT.

Potpisujem. Ja sam na Ikomu, pratim temu TT-a od osnivanja, dok se jos ocekivalo da izdominiraju sve i postanu najaci provajder u Srbiji, ali na zalost nista od toga. Nego kao ste rece mighty danas bench nije radio ni na Ikomu, tako da nije to TT-a
 
Danas ceo dan nema neta u Bloku 45, a večeras dođe, otvoriš dve stranice i pukne. Sećam se da je prošli put bilo isto ovako, pa je Becks pominjao zamenu nekih neispravnih kartica ili ploča, ne sećam se tačno. Prošli put nisu umanjili račun ni za dinar, ovoga puta neće tako proći.
 
Sećam se toga, samo se ne sećam tačno koliko dugo smo tada bili bez neta...
 
Bili smo dugo, ceo vikend, od petka pa do ponedeljka.
 
A u pm, ovaj preko call centra kao sto rekoh jos ranije mi reče da očekujemo, večeras
ili sutra najkasnije. Od večeras očigledno nema nista, samo da se ne desi da ni sutra nemamo.
 
Blok 4 jos nema. Call centar zauzet. Samo blinka internet led na rooteru
 
Blok 4, interneta nema ali je račun stigao danas - još misle na nas ;)
 
Blok 8a jos uvek nema neta, ali zato ocigledno masnu lažu kada ih dobijes na call
centar. Bice ga sinoc, sutra sigurno, da na kraju ne bude malo sutra... Ide vikend,
plasim se da lepo i za vikend ne bude kvar popravljen.
 
Blok 8a, proradio net, radi OK, samo da ne bude daljih prekida.
 
Nazad
Vrh Dno