Šta je novo?

Targo Telekom

Da i nemas net ne svi ali oni koji nemaju net pitaj ih da li im je najbolji net :)
To pitanje da nemaš/ne radi (ili ne želiš) internet i slično je prežvakano 100 puta. Raskineš ugovor i rešiš problem sa Targom, tačnije nemaš više potraživanja/naplatu od Targo Telekoma. Niko ti ne brani da raskineš ugovor, nemaš nikakve "specijalne" uslove/saglasnosti i slično (osim da si izmirio sve račune do trenutka raskida ugovora)... Ako ne želiš da raskineš ugovor (i pored toga što ti usluga ne radi ili radi loše), onda je to Tvoj lični problem, a ne problem Targo Telekoma.

P.S. Da potvrdim, net šljaka odlično :D, računa nema, a ja bih da platim pruženu uslugu (a ne znam kome/kako), al ne daju račun :d , al stvarno!
 
Takodje da potvrdim net sljaka samo tako,svaka im cast obzirom da su u problemima,sto se tice racuna ja danas dobio u sanducetu,tako da stizu ne brini.Pozzz
 
To pitanje da nemaš/ne radi (ili ne želiš) internet i slično je prežvakano 100 puta. Raskineš ugovor i rešiš problem sa Targom, tačnije nemaš više potraživanja/naplatu od Targo Telekoma. Niko ti ne brani da raskineš ugovor, nemaš nikakve "specijalne" uslove/saglasnosti i slično (osim da si izmirio sve račune do trenutka raskida ugovora)... Ako ne želiš da raskineš ugovor (i pored toga što ti usluga ne radi ili radi loše), onda je to Tvoj lični problem, a ne problem Targo Telekoma.

P.S. Da potvrdim, net šljaka odlično :D, računa nema, a ja bih da platim pruženu uslugu (a ne znam kome/kako), al ne daju račun :d , al stvarno!
Prvo jel vidis smajlija na kraju ili si slep, znaci post je bio cisto zezanje, sto bre primas sve k srcu?
BTW, pisem sa TT koji od pocetka do dana danasnjeg nema problema ni jedan jedini dan.
Tako da nemoj meni da objasnjavas.
A i lepo sam rekao kad ne radi ne radi sto si se ti nasao ako tebi sve radi ili si dezurni advokat TT-a?
Uzivaj u zivotu malo smeha i sale nece da ti skodi....
 
Takodje da potvrdim net sljaka samo tako,svaka im cast obzirom da su u problemima,sto se tice racuna ja danas dobio u sanducetu,tako da stizu ne brini.Pozzz
A sta da radimo mi koji smo se od starta opredelili da ne dobijamo papir? :) ja jos na moru i kao video stigao mail, kul, platicu sledece nedelje kad se vratim tek sad pogledam temu i vidim da sam i ja dobio blanko papir :)
 
Ma stici ce sta se nerviras,kad je dosao u sanduce doci ce i na e-mail.Opusteno pozzz
 
Prvo jel vidis smajlija na kraju ili si slep, znaci post je bio cisto zezanje, sto bre primas sve k srcu?
...
Uzivaj u zivotu malo smeha i sale nece da ti skodi....
Moje izvinjenje onda, nisam tako shvatio... :wave: Slažem se, smeh leči :D

Da potvrdim kad sam (danas) stigo kući (sa posla), u sandučetu me dočekao Targo račun koji sam već regulisao. Volim da sve izmirim na vreme pa to ti je...
 
Opusteno, nema frke druze...
 
pratim, sada samo povremeno ovo pisanije, iz razloga sto vise nisam korisnik TT, da ne pominjem razlog,..svima je poznat,..:mad:

ali moram da reagujem I obavestim zainteresovane da mi vec drugi mesec stiže račun mada sam, naravno sve odradio (vratio modem, dobio papire,...) i posle prvog racuna poslao mail u kome ih obavestavam o njihovoj grešci... posto sam vrsio uplate ranije, zante onaj bonus na 3 m3seca,..sada sam po njma na - 1.600 din.. naravno novac koji sam u napred uplatio nisu jos vratili, mada je I to navedeno u papirima,..

koliko neozbiljnosti i neažurnosti od kompanije koja želi da bude lider u nečemu!!!
sva sreća postoje i drugi ISPi danas koji za vrlo slicnu cenu nude iste uslove,.. čak I bolje :)
 
Na svu srecu, sem sto kasni racun, sve radi kako treba.
U stvari fali mi Nat.Geo..
 
pratim, sada samo povremeno ovo pisanije, iz razloga sto vise nisam korisnik TT, da ne pominjem razlog,..svima je poznat,..:mad:

ali moram da reagujem I obavestim zainteresovane da mi vec drugi mesec stiže račun mada sam, naravno sve odradio (vratio modem, dobio papire,...) i posle prvog racuna poslao mail u kome ih obavestavam o njihovoj grešci... posto sam vrsio uplate ranije, zante onaj bonus na 3 m3seca,..sada sam po njma na - 1.600 din.. naravno novac koji sam u napred uplatio nisu jos vratili, mada je I to navedeno u papirima,..

koliko neozbiljnosti i neažurnosti od kompanije koja želi da bude lider u nečemu!!!
sva sreća postoje i drugi ISPi danas koji za vrlo slicnu cenu nude iste uslove,.. čak I bolje :)

Pričao sam ja šta se meni desilo, 05.01 sam raštekao internet pošto 5 dana nije radio i pošto su me ONI praktično savetima naterali na to, jer nisu garantovali da će da se vrati i akda se vrati da neće opet da rikne. Obavestio ih o tome i 10 puta (bukvalno) što mailom što pozivom uputio da mi ni slučajno ne šalju ceo račun za januar, što su oni naravno uradili i ne samo za januar već i za februar??? Moram da priznam da kada sam dobio drugi, pao je papren telefonski razgovor u kome je operaterka sa kojom sam barem 5 puta pričao na TU temu digla glas i počela da se dere na mene, pa sam je oterao znamo gde.

Međutim, za mart mi je konačno stigao net samo za jednu adresu (pošto sam imao na dve). A na računima ne piše nikakvo dugovanje i sl, ne znam šta će biti sa tim. Molio sam ih da mi pošalju odvojene račune za jan i feb da izmirim kućni net, ali nisu pristajali ni na šta. Sad, ne znam kako mi se vodi taj dug a ove račune regularno plaćam iako mi malo kasne kao i svima.
 
Nema te na temi neko vreme i dodjes ono opzta propast.

Vidim vecina vas nema net vec meni je radio do pre cuke vremena. Sad puf vanish i pojela maca.

E sad sta i kako... Na korisnicki ni do muzikice nemogu doci =\
 
BECKS jeste li radili šta na onom problemu oko nedobijanja ip adrese? Pošto mi se u poslednjih mesečak dana dešavalo da se resetuje ONT (ruteru mi otišlo napajanje pa sam ponovo vratio da ONT rutira), ali mi se internet vraća u roku od minut, svaki put. Eventualno je jednom bio zastoj od sat.
 
Ima li neko probleme u Bulevaru Arsenija Čarnojevića (televizorka), od pre sat vremena na ONT-u B-FOCuS O-4F2P sija crvena LED OPTICAL. Mislim da je ONT u bridge modu jer je vezan na ruter. Do sada nismo imali nikakvih problema...
 
Blok 8a, vec nekih deset minuta nema neta, na ont-u lampice za link, auth i internet ne svetle.
 
Ako bi neko mogao da mi napise meil na koj mora se obratim radi raskida ugovora ( nesto miro itd) bio bih krajnje zahvalan.
 
Ja u 8a, malopre došao kući, nema ni neta ni kablovske.

Edit: vidim da im na sajtu stoji obaveštenje:

PREKID TV I INTERNET SERVISA KA GRUPAMA KORISNIKA
8/07/2015
Obaveštavamo vas da je tehnički problem u delu mreže uzrok prekida internet i TV saobraćaja ka grupama korisnika.
Očekujemo da će prekid servisa biti rešen u narednih 2-3 sata.
Izvinjavamo se i molim vas za razumevanje.
VAŠ TARGO Telekom
 
Poslednja izmena:
Kako otisla evo upravo je dosla, gledam sad na TV-u.
 
Oko 7 sam imao jedan restart ONT-a nakon kojeg je sve normalno radilo kao i pre restartovanja.
P.S. Pri svakom automatskom restartu ONT-a prebledim od straha da se ne zavrti rulet dobijanja IP adrese :D
 
Hrabrost je kad ga sam ugasiš na jedno dvaes dana, jer majstori rade :)
Videćemo kako će biti kad ga opet uključim
 
Nazad
Vrh Dno