Šta je novo?

Targo Telekom

sinoc se vratim kuci a ono interneta nema, a internet lampica blinka, i vec krenem da razmisljam sta cu i kako cu dalje jer prethodni put mi je tako bilo oko 10 dana a ne bih jos jednom prolazio kroz sve to..... odlucim se da odmah izjutra zovem targo, prijavim i sta ja znam sta sve.... ali kako sam se probudio pogledam, a ono internet radi !! ovo je ja mislim najkrace nestajanje :)
 
Da li postoji mapa dostupnosti ovog interneta ? Mislim ovo je prvi provajder koji ima 2:1 dl/up kojeg sam nasao, posto je optika verujem samo Bg ?
 
Ne primaju nove korisnike već jako dugo. Firma u stanju raspadanja.
 
Da li se zna napokon sta je sa Arenama?
 
Форсирају се спортски канали Сбб-а то је јасно, арене у власништву телекома а сбб амерички па могу да дају и јефтиније канале. И кдс је скинуо арене осим 1.
 
Kud se dede prodaja Targa,gde su oni novinski članci koji su pisali da se kupci tuku oko učešća za prodaju????
 
Poslednja izmena:
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=11&dd=22&nav_id=926947

Citat:

Ranijem pozivu o prodaji mrežne infrastrukture Targo telekoma odazvale su se kompanije iz Kine, Evrope i sa Bliskog Istoka koje su spremne da ponude i dvocifrenu milionsku sumu za izgrađenu telekomunikacionu infrastrukturu.

Za taj proces prodaje mrežne infrastrukture Targo telekom je ovlastio renomiranu nemačku kuću Netbid Industrieauktionen.

Gde su te firme???????I gde je ta renominirana nemačka kuća????????Oštećenima sigurno nije u interesu da se otera ili sabotiraju ovakvi kupci sa dvocifrenom cifrom,pre će biti da je to sve bio naručn tekst i obmana javnosti od strane Targa kao dužnika,da se kupi neko vreme,samo ne znam koje vreme?

Pečat našeg kućnog saveta i dalje stoji na njihovom bezvrednom papiru,pa sam živo zainteresovan da se jednog lepog dana on i realizuje sa tim novim Kinesko evropsko bliskoistočnim kupcem.
 
Poslednja izmena:
Pa sa jedne strane si možda i u pravu, možda je tekst tu da digne cenu, sa druge strane, možda su te kompanije stvarno zainteresovane, ali neko bi da targo ostane "u lokalu"...
 
Možda to želi onaj moler u pokušaju,od njega je i krenuo ceo cirkus kolorado:d

Iskreno sam se nadao prodaji pred novu godinu sa željom da se pojavi svetlo na kraju tunela,ali samo se život u Serbistanu uvek kreće unazad.Nas u svetlu budućnost ne može odvesti čak ni DeLorean,pokvario bi se odmah.
 
Poslednja izmena:
Iskreno sam se nadao prodaji pred novu godinu sa željom da se pojavi svetlo na kraju tunela,ali samo se život u Serbistanu uvek kreće unazad ...
Jel ti to možda želiš da pređeš sa TS na TT ;) ? Sobzirom da je TS usluga "Upload Booster" ukinuta, u potpunosti te razumem… sigurno nisi jedini :eyebrows:. Sa upload brzinom - max deklarisanih (TS) "do 2 Mb/s" na minimalno realnih (TT) 13 Mb/s (tj. deklarisanih 12 Mb/s), i to još za mnogo manju cenu, isplatilo bi se sigurno...
 
Poslednja izmena:
Stavili smo pečat na ugovor za uvođenje targa u zgradu.Što više usluga imamo u zgradi to je bolje za stanare.Nisam nikada koristio UB,ali sam ogorčen divljačkim ponašanjem telekoma povodom istoga.Jedina svetla tačka telekom VDSL-a je izuzetna pouzdanost neta.Uzeo sam 50 po ceni 10 i za sada sam zadovoljan.Daće bog da se proda ta bagra pa da bar vidimo nekoga drugoga šta će da uradi.
Nažalost mirijevo je osuđeno na Poštarski kablovski monopol pa je svako drugi dobrodošao.SBB je na 50 metara od mene ali i pored milion poziva i molbi nisu zainteresovani da povežu jedno 30 zgrada.Ovih dana komšija i ja razmišljamo da se krovno povežemo na najbližu sbb zgradu,pa ako uspemo biće lepo.
 
Poslednja izmena:
Pečat je stavljen kada su krenuli u ekspanziju posle novog beograda dok su žuti još bili na vlasti zajedno sa Dulićem.Nakon pečata rekli su da će povezati celo mIrijevo kad krene građevinska sezona a to se nikada nije desilo,odnosno kada je počela građevinska sezona telekom je prošao optikom da bi već sledeće godine mirijevo osvanulo pod VDSL-om,a ovi su propali odnosno otkrilo se da duguju i bogu i narodu.
 
Gde su renomirane firme ? Nema ih nikada ih nije ni bilo!

Sve sama laganja i izmisljotine kako bi se povecala cena. Na kraju ko to sve prekida i usporava ko ce znati. Na kraju ce Targo 99% biti SBB samo sto pre to bolje.

Ova pat pozicija ide na zivce.
 
...Na kraju ko to sve prekida i usporava ko ce znati. Na kraju ce Targo 99% biti SBB samo sto pre to bolje...
Nama kojima Targo lepo radi i sada pitanje je dali bi se obradovali da Targo promeni vlasnika, jer mislim da bi dobili samo povećanje cene i smanjenje upload brzine (doduše i mogučnost promene paketa i možda dobili fiksnu telefoniju)... Najbolje bi bilo da vlasnik Targa ostane isti, tj. da on uloži novac i reši postojeće probleme (deo mreže je zahtvaćen problemima), jer nešto nemam poverenja u ostale firme koje nude mnogo manje (za mnogo veću cenu) nego sadašnji Targo. Iskreno ne prelazi mi se na TS net brzine (max upload je mizernih 2 Mbps) ili na SBB fiber power pakete (koji opet imaju manji upload nego Targo) a o paprenim cenama kod konkurencije da i ne govorim. E sad razumem i ljude koji su na problematičnom delu Targo mreže da bi njima prodaja odgovarala, pa bi se obradovali recimo SBB fiber ponudom...
 
Druze meni radi ali to u svakom slucaju nije "lepo". Jos uvek to puca, resetuje se, nestaje ...

A o onome da svaki dan molis Boga da nesto ne otkaze jer u call centar nema nikoga, radnika nema, delova nema to je druga stvar vec. Vlasnik i jeste kriv za ovo jer je odavno odustao. Ja jednostavno hocu bilo kakvu "sigurnost" jer ovo sada je katastrofa. Mrezu sam odrzavam (i vecina ostalih koji su pravili bridge itd) to nije to.

To vec predugo traje i da nije bilo BECKSa odavno bi puklo svima redom. Bilo kakvo resenje, bilo kakav vlasnik bilo sta samo da se resi vec problem da oni koji su potpisivali pre 100 godina dobiju sta su potpisali.
 
Druze meni radi ali to u svakom slucaju nije "lepo". Jos uvek to puca, resetuje se, nestaje ...
Pod pojmom "lepo radi" mislio sam da konstantno radi, dakle bez prekida, pucanja, nestajanja neta i sl. Ovo što spominješ je situacija na problematičnom delu mreže, dakle ljudi imaju problema baš kao što si i opisao, i svi oni sigurno priželjkuju i prodaju Targa...
 
Kome tako radi jos uvek bez prekida vise od 24 sata ? Ja nikoga takvog vise ne znam. Vecina mojih prijatelja je presla negde drugde.

Moje komsije su presle negde drugde. NIKO nije ostao da poznajem da nema nikakvih problema bez prekida i slicnog.

Budimo realni nekih specijalnih kupaca koji nude zilione eura NEMA, trenutan vlasnik je los (iskreno ga bole tuki), a ovakve brzine i ponudu nazalost necemo vise videti. Zato i kazem sto pre nadju nesto drugo tim bolje po sve nas.
 
Evo ja nemam apsolutno nikakvih problema sa TT. Za više od 2 godine 2 prekida, jedan globalni, i jedan mojom greškom (isključen wan na ONT-u). Jedino mi fali EPG na TV u.
 
Meni radi bez prekida, osim kada sam jednom ili dva puta u ovoj temi prijavio da sam imao prekid, da vidim da li je imao jos neko. Uvek se ispostavljalo da je veci kvar u pitanju. Koristim i SBB na poslu, to je tek haos, njima malo malo pa neki prekid, neke *****rije. Ovde bi za tako nesto prozivali vlasnika i radnike Targa da izvrse harakiri u direktnom prenosu.
 
Kakva je ovo glupost "Prodaje se srpski operator Targo Telekom" ? cuj srpski :D
 
Evo ja nemam apsolutno nikakvih problema sa TT. Za više od 2 godine 2 prekida, jedan globalni, i jedan mojom greškom (isključen wan na ONT-u). Jedino mi fali EPG na TV u.
+1 (jedino nemam TV uslugu, samo net). Ima nas kojima sve do sada TT radi ko sat, e sad koji je to procenat, ne znam. Konkurencija samo poskupljuje i čak se neke usluge i ukidaju - primer: TS je ukinuo Upload booster i mnogi net paketi su takođe ukinuti...
 
Da ali su i povecali UL na paketu 20Mbps umesto 1 sad ima 2Mbps UL.
 
Evo ja nemam apsolutno nikakvih problema sa TT. Za više od 2 godine 2 prekida, jedan globalni, i jedan mojom greškom (isključen wan na ONT-u). Jedino mi fali EPG na TV u.

Isto tako od kada sam uveo TT, više se i ne sećam kada je to bilo. Samo su moja dva prekida bila ne mojom greškom, ali srećom kratko je trajalo.
 
Nije siroko nista vec sam samo napisao apropo toga sto kaze Lik BG da TS ukinuo ul booster a ja samo kazem da je povecao ul na tom paketu.
A sirok je Okean.
 
Nebi znao onda sta da vam kazem.

Meni puca net 2-3 puta na dan ovako sve ubridgovan, ping mi je 30tak i redovno voli da zalaguje, pukne uspori i slicno.

Jos uvek radi ali sta ja da radim? Da se zalim? Gde i kome? Targu vise ni DNS nije potpuno ispravan ejjjj...

Odrzavanje ovakvog stanja i ovog vlasnika po meni odavno vec nije opcija jer su sanse da ce vlasnik da ulozi dovoljnu sumu novca da ispravi sve probleme minijaturne i ravne nuli.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno