Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mora da i on ima kineski telefon :D

Elem, clear svega mogućeg u app i iz twrp napravi clear cache i dalvik. Meni je isto nešto pobrljavilo(sasvim moguće zato jer sam sa istim nalogom bio ulogovan na 3 uređaja) ali nakon ovoga gore momentalno su mi proradile notifikacije.

Ako i posle toga ne radi, kontaktiraj TT nek ti resetuju notifikacije, možda je i do njih nešto.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I meni izgleda prestale da rade, ajde quote neko

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne radi.
Pa dobro, dugo je sve radilo kako treba, ima tri dana.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nemam nikakve druge zamerke sem onoga što smo X puta rekli za ovu najnoviju verziju. Ali da, ako se gledaju samo performanse, baš, baš dobro radi. Nijedan TT do sada nije bio ovakakv to se mora priznati.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Evo sad rade.
Na onaj quote gore nisam dobio notifikaciju, sad sam dobio za drugu temu..

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma nista ne dolazi...[emoji12] Brisao $ u recoveryu i clear data od aplikacije, nista.

Oni su zayebali nesto, cekamo update.


Citam u komentarima na GPlayu, dosta ih se zali da ne dobijaju notifikacije...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Notifikacije? Reply? Nova strana udesno umesto nadole?

Sent from my Tapatalk
 
Ma ok za 7.1.1 mene interesuje 7.1.2 sve ono da li radi, na ovo sto imam bukvalno sve radi, al bih na noviju ukoliko sve radi kao na ovoj.
Zato pitam, na to tvojoj nema quick reply kao na v6 i strane idu na dole ne desno.

Sent from my Tapatalk
 
Ma ok za 7.1.1 mene interesuje 7.1.2 sve ono da li radi, na ovo sto imam bukvalno sve radi, al bih na noviju ukoliko sve radi kao na ovoj.
Zato pitam, na to tvojoj nema quick reply kao na v6 i strane idu na dole ne desno.

Sent from my Tapatalk

Da jedino to fali, sredice valjda..
 
Nisam vas razumeo, na najnovijoj verziji strane idu na desno ili na dole?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Nije horizontalno skrolovanje strana. Samo postoji vertikalni skrol.
 
Šteta, baš mi to vertikalno čudno nekako.... Čudi da ne uvedu opciju da se izabere...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Čudno ali navikne se čovek - radi sad ok ...
Aplikacija na wifi radi savršeno, ali na 3G/4G me je jednom izlogovala sa foruma.

7.1.2 (964)

Tapatalk 6.5.6 (883) (stara navigacija - mogu da se podese tabovi) - DOWNLOAD
Tapatalk 7.1.2 (964) (nova navigacija - NE mogu da se podese tabovi) - DOWNLOAD

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Quick reply ne razumem uopšte zašto su izbacili.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Bukvalno, samo quick reply da vrate. No obzirom da je sad izbačen i iz settings-a mislim da nema ništa od toga.

Sent from my NEXBOX-A95X using Tapatalk
 
Meni jedino nije jasno zasto ne daju mogucnost ljudima da izaberu hoce li horizontalno/vertikalno, quick replay ili nece...
Samo da stave mogucnost izbora nista vise. Po meni.
Zato i dalje ostajem na 6.5.6(883) dok ne stave da covek moze da bira.

Sent from my Tapatalk
 
Moram da ga downgrejdujem, ovo je bas bezveze, nemogu sa se naviknem na ovaj skrol nikako

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel ima neko logično objašnjenje za to što se samo tapatalk bavi ovim i što nemamo nikakvu alternativu?

Zar bi bio toliki problem da se osmisli neki open standard koji će raditi na svim forum platformama, a aplikaciju onda pravi ko hoće i sa kojim opcijama hoće.

Stvarno mi nije jasno kako je moguće da ovako značajnu stvar prave samo ovi ljudi i da od njih sve zavisi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno