Šta je novo?

Tahograf za windows

Jeremy

Čuven
Učlanjen(a)
15.11.2003
Poruke
644
Poena
619
Zanima me jel neko zna da li postoji neki softver kojim bih mogao da vidim kada je win ukljucivan, iskljucivan tj. koliko vremena je radio. Verovatno to win i sam negde belezi pa ako neko zna...
 
Hm, po meni najbolje je da se aktivira SNMP na samom windows-u pa pratiti taj windows preko istog. Ako nemas vec neki drugi racunar na kom ce biti taj SNMP tool za pracenje onda moze na tom windowsu da se pokrene neki tool kao servis koji ce beleziti sve... i onda ces dobiti bukvalno kao tahograf kada je radio, dok je radio sta je radio, koliki je bandwidth pravio itd.

Mozda je to previse za ono sto tebi treba, al meni prvo na pamet sta pada je to :)
 
Bas windows ili rad racunara? Ako nije dual OS,ima strava programcic kojim ja kontrolisem klince,zove se PC on/off
 
Hvala puno svima, iskoristicu ovaj PC on/off. 200kb, nema instalacije, uzima podatke iz win-a i pregledno ih prikaze u grafiku. Ultra brz i jednostavan pregled paljenja i gasenja win-a, bas ono sto mi treba.
Hvala jos jednom
 
takodje i neki keyloger resava problem monitoringa, cak mozes saznati i sta je kucano na tastaturi
 
Nazad
Vrh Dno